Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom újra szobatisztas...

Hogyan tudom újra szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés
A párommal új házba költözünk és nem szeretném ha mindent össze pisilne stb a kutyim :) ötletek? Fiú 5 éves yorki
2018. febr. 4. 18:38
 1/7 anonim válasza:
58%
Miért kell újra? Érezni fogja az illatotokat, nem fog mindenhová pisilni.
2018. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondjak uj helyen mindent ossze pisil mert nem tudja
2018. febr. 4. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fog semmit összepisilni, ne aggódj.

Gondolom ugyanaz lesz a napi rutin, 3-4 séta és eszébe sem fog jutni az új lakásban pisilni.

2018. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
Mi kutyapelussal szoktattuk a megfelelő helyre a kis szobakutyánkat. Leteríted és utána oda jár majd pisilni. Nekünk legalább is bevált. Párszor eljátszottuk vele és utána pelus se kellett, mindig oda járt.
2018. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányok is jelöltek . Napjában többször is vittük le őket . A yorkink az kifejezetten a szőnyegért volt oda neki valóban az ujraszoktatáshoz volt szükség . Ugyan azt csináltam mint az elején . Óránként vittem le mert másképp bent végezte . Megpróbáltuk a pelenkát is konkrétan kikerülte . Még mielőtt bárki belém kötne ,hogy sosem volt szoba tiszta ...Sajnos nem pici korától van nálam igy volt bőven mit kiküszöbölnünk :)
2018. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EvaSz86 ***** válasza:
Én is költöztem nemrég új házba két yorkie-val...nem volt gond, nem pisiltek össze semmit, a lényeg, hogy a napirend ugyanaz maradt. Sőt...én külföldön élek, és mikor hazamegyek a szüleimhez 1-2 hétre, ott sem pisilnek össze semmit. Tudják, hogy csak kint szabad. Ha mégis bent csinálná, akkor ugyanaz, mint az elején...bent szidás (ha rajtakapod), kint nagy dicséret és jutifalat. A pelenkát felejtsd el...ha rászokik, akkor utána neki mindegy lesz...szőnyeg, pléd, nem tud különbséget tenni köztük, csak annyit ért belőle, hogy akkor bent is szabad.
2018. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) na majd kiderül akkor :)
2018. febr. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!