Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyád milyen idősen...

Kistestű kutyád milyen idősen tudott már magától akkorát ugrani hogy fel tudjon ugrani ágyra, kanapéra?

Figyelt kérdés
Bichon, yorki méretű kutyára gondolok, az enyém szerencsére még nem tud, de nem tudom elképzelni hogy annyit nőtön, hogy egyszercsak felérje, lehet hogy így marad és nem fog tudni felugrálni, vagy eljön az az idő?
2018. febr. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz, az én kutyám az utcáról lett befogadva, de eléggé kicsike. Kb egy éves lehetett, mikor befogadtuk, kanapénál magasabb, kinti padra is gond nélkül felugrik azóta is. :)

Persze nem kinti kutya, mielőtt valaki félreértené! :D

2018. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csivavám van kisebb az átlagnál és simán felugrált a kanapéra/elég magas/ amíg le nem szoktattam róla...
2018. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éves volt a „mini” yorkim mikor magaühoz vettem . Álló helyből felugrott az étkező asztalra ..
2018. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám volt az első kutyám. Picivel nagyobb volt, mint egy yorki. Kb 4 hónaposan ugrott fel az ágyra magától, egyik pillanatról a másikra, de úgy, hogy nem kapart meg kapálózott, hanem egyszercsak ott termedt. Lehet segítségére szolgált, hogy előtte folyamatosan, ha megállt az ágy mellett, akkor mi felraktuk. Mindenesetre meglepődtünk
2018. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 EvaSz86 ***** válasza:
Két yorkie-m van...már kb fél éves koruktól mindenféle probléma nélkül felugranak diványra, ágyra, székre...gond nélkül lépcsőznek, de nem igazán tesz nekik jót. A lépcsőzéssel nincs gondom, de a nagy felugrálásokról tiltom őket. Hidd el, ha valahová fel akarnak menni...megtalálják a módját. Nagyon találékonyak. A kislány kutyusommal agility-zünk...hatalmasakat képes ugrani a magasságához képest.
2018. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jack russellem van, 24 cm magas és már pár hónapos korában nem volt számára se az ágy se a kanapé akadály.
2018. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!