Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőstény kutya ivartalanítás...

Nőstény kutya ivartalanítás utáni varratszedéskor kap nyugtatóinjekciót a kutya?

Figyelt kérdés
Nem sokára viszem varratszedésre a kutyám. A probléma, hogy még nekem sem engedi, hogy a varrat közelében megérintsem, megakar harapni és rám morog. Az állatorvos ilyen esetben mit csinál? Ad neki nyugtató injekciót? Szájkosár nem hinném, hogy elegendő, mert ficánkol a kutya.

2018. febr. 6. 19:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na megtörtént a varratszedés. Nyugtatót kellett adni a kutyának majd vártunk 15 percet mire bódult lett. Ezután hárman fogtuk le, amíg az orvos kiszedte a varratokat. mert annyira kapálózott.
2018. febr. 10. 22:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Ez a követkehménye, ha minden ember tarthat kutyát. Sok lesz a kezelhetetlen, agresszív, frusztrált eb, hála a rengeteg alkalmatlan gazdának.
2018. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mit tudsz te arról, hogy én hogyan tartom és mennyit foglalkozom a kutyával? Semmi probléma nem volt vele, egyáltalán nem agresszív és nem frusztrált csak ez az ivartalanítás volt, amit nehezen viselt. Egy nagy udvarunk van elkeritve ahol egésznap ki van engedve, csak éjszaka zárom be a kenneljébe a hőszigetelt házába. Minden nap sétálunk 3-4 km -t legalább kivéve ha esik az eső plusz foglalkozom vele a sétán kivül is. Teljesen barátságos, játékos kutya volt az ivartalanítás előtt és most is ugyanolyan mint volt az ivartalanítás után.

Az, hogy nem neveltem szigorúan a kutyát, aki néhány hónapja van velem az még nem jelenti azt, hogy rossz gazdi vagyok.

2018. febr. 11. 13:44
 14/14 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy neveletlen a kutyám, az nem jelenti azt, hogy boldogtalan. Az emberek 80% sokkal kevesebbet törődik a kutyájával mint én az enyémmel, ebben biztos vagyok. Egyedül abban hibáztam, hogy nem voltam elég türelmes a nevelésben, de ezen is próbálok változtatni. A kutya megnevelése meg a saját emberi érdekem és nem a kutyáé.
2018. febr. 11. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!