Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges nemetjuhasz hány...

Egészséges nemetjuhasz hány kölyköt ellik átlagban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
6-8. De lehet kevesebb, vagy több is a kölykök száma.
2018. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az jelent valamit hogy a szóban forgó kutya anyja 3 kölyköt szült anno?
2018. febr. 6. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy mázlitok volt, hogy csak annyi kölyök lett, de nem is kell több, előzd meg a vemhesülését ezentúl, vagy ami még jobb, vidd el ivartalanítani.
2018. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az nem az én kutyám volt, én abból egyet hoztam el. Elkerültem volna ha tudtam volna hidd el... De egy kölyköt megtartanék, de ha szül 10et azokat nem tudom hova rakni :( Nemtudom mi legyen
2018. febr. 6. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt mondod vemhes a kutyád??

Vemhesen is lehet ivartalanítani, nem kegyetlenség, egy emberi abortusz sokkal kegyetlenebb eljárás.

Ha valamilyen okból kifolyólag mégis meg akarnád tartani a kölyköket, viheted állatorvoshoz ultrahangra a kutyádat, látszani fog, mennyi kölyök lesz.

2018. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát... Ma átszökött egy kan, és mire észrevettem már osszeraadtak. Miben másabb egy kutyánál az abortusz, mint embernél?
2018. febr. 6. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk abbol hogy ahogy te is leirtad senkinek sem kell meg 5-10 keverek kiskutya... kepzeld el ha te se tudod mi lesz veluk akkor mi honnan tudnak.. inkabb most lenne jo elintezni mint a megyzuletett kiskutyakar vizbefolytani.....
2018. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Míg az emberi abortusz során mindenféle csipeszekkel felnyúlnak és darabokra tépik az embriót, a kutyáknál (és macskáknál is) a vemhesen történő ivartalanítás során a kicsik az altatószer hatására elalszanak, semmit nem éreznek az egészből.
2018. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak most történt a "baj", akkor vidd állatorvoshoz, meg fogja mondani, hogy mikor lehet ivartalanítani. Nagyon szerencsések vagytok, hogy most még idejében észrevettétek.

Ha hagyod, hogy kihordja a kiskutyákat, lehet akár 8-10 is belőlük. Velük mi lesz? Menhelyre már nem vesznek be kiskutyákat, mert mindenhol több kutya van, mint amennyi elfér. Kétlem, hogy találsz minden kiskutyának gondos gazdit. Kiteszed a bébiket valahová, ahol elpusztulnak?????

Most még megelőzheted a bajt.

2018. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért ne haragudjatok de miért feltételeztek olyat hogy vízbe folytom meg kiteszem őket? Normálisak vagytok?
2018. febr. 7. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!