Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség.14 hónapos golden...

Segítség.14 hónapos golden retrieverem van 19 éves lány vagyok. És valamiért nagyon agreszív. Amikor sétátasuk egy tacskónak neki ment. A parkba. Szegényt jól el kapta. Hiába párancsolok rá rám se he derít. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Háttérkent kezel. Én má nem tom mi van. Ez a kutya nagyon dominás. Macskákat irtja. Én nem gondoltam volna hogy egy goldenben ekkora az erő. A ház ba be se léphet senki
2018. febr. 6. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

"19 éves lány vagyok... Amikor sétátasuk" :DDD


Viccet félretéve gondolom nem járt kutyasuliba egyáltalán. Itt lenne az ideje.

2018. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Talán az a baj hogy a kutyádat nem kezdted el elég korán fegyelmezni és megmutatni neki ki a vezér. Ne a kutyát hibáztasd, ha nem tudod rendesen megnevelni inkább add valaki másnak. Én 15 éves vagyok 1 éves a golden retrieverem. Bár nem ő volt az első kutyám mégis tökéletesen megtanult mindent. Ez a fajta könnyen tanul én azt mondom még kutya iskola sem szükséges. Ne rontsd el a kutyád életét vagy add el ha nem bírsz vele mit tenni, vagy pedig nagyon gyorsan kezdj el változtatni. De ezt már kis kortól kezdve kellett volna. A kutyád azt hiszi ő a főnök és mindent megtehet bárhol van az az ő területe. Pedig ez nem így van és megkene neki mutatni.. Kérj segítséget menj kutya iskolába. Az ilyen idióták miatt már bocs, de vannak elterjedve a kutyák rossz hírben. Nem is értem ha nem voltál felkészült és nem gondoltál bele mivel jár miért vetted. Neveld meg de ne üsd mert még agreszívebb kutyát fogsz kapni!! Kérj segítséget ha nem megy! Ez már kész vicc ami itt megy!! 19 évesen, valamit nagyon el b***sztal ha egy goldennel nem birsz.
2018. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
87%
Ezekkel a kutyákkal nagyon sokat kell foglalkozni kiskorukban és szocializálni kell őket, mert különben feltalálják magukat és elkanászodnak. Én azt tanácsolom, hogy tanítsd meg alap trükkökre (marad,pacsi, ül stb) , ezzel megtanítod neki, hogy te vagy a főnök és nem ő. Javaslom, hogy ezt minél előbb kezdd el. Sok sikert!
2018. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

#2 válaszoló. Nagyon igaz.. A kutyák az ilyenek miatt, akik még magukról sem tudnak konkrétan, miattuk vannak elrontva. 2 golden retrieverrel 1cane corsoval és egy törpe pincserrel élek, Elképzelheted. Ha nem vagy felkészülve és nem tudod mit vállalsz inkább ne kezdj bele. Én 0-24ben a tanulást és helyes viselkedést tanítottam nekik. Ha értesz a kutyákhoz hamar megértik mit akarsz. Bár nem volt könnyű feladat jól nevelt, okos, együttműködő kutyákat nevelni belőlük, de mára már össze sem kapnak. Imádják egymást és minket is. Ha ilyen könnyen feladtam volna mint te, hát.. Kár lett volna ezekért a csodálatos kutyákért.

Kérlek ha nem értesz hozzá és nem megy, keress fel egy olyan embert aki szívesen foglalkozna vele.

2018. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Én meg azt kérdezem, hogy engem ki véd meg az ilyen vadállatoktól, meg a gazdáiktól...
2018. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ész lény gratulálok. A kutya nem dísz és cukor bogyó játékszer. Olyan mint egy gyerek nevelést és törődést és persze szeretetet igényel.nem tudom ha ilyen kutyát kaptál és még csak 14 hónapos vajon melyiket kaphatta meg. Az írásod alapján meg jobban jár ha az a kutya elkerül valakihez aki tudja hogy nem csak rá kell nézni és jaj de fain vagy üjjéle. Hanem foglalkozni kell vele.!!
2018. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
#5 válaszoló ne a kutyaba keresd a hibát ember. Vadállat? Nem tudom belőled mi lenne ha nem jartal volna iskolába, a szüleid kiraktak volna az utcára stbstb.. Ez a kutyának ugyanolyan érted? Ugyanúgy törődni kell vele. Nem ő tehet róla hogy a gazdája egy analfabéta
2018. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Kutya helyett inkább a helyesírásoddal kéne foglalkozni!

"he derít" :D ki derít ki mit? :D

2018. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
A többi kutya nevében kérlek hogy amíg agresszív addig ne engedd oda másokhoz, tedd pórázra!!!
2018. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudsz neki parancsolni, akkor hiba van a nevelésében.

Egyébként nagyon sok goldenben van mostanában a fajtájától eltérő agresszió. Sajnos, a legtöbbje nem tenyésztőtől van.

2018. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!