Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyát össze lehet...

Husky kutyát össze lehet szoktatni cicákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék örökbe fogadni egy kölyök huskyt, viszont van 3 cicám...

Van esély hogy összetudom szoktatni őket, a husky bántaná a cicákat?



2018. febr. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha a Husky kutya még kölyök akkor hozzá tudod szoktatni a cicáidhoz
2018. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet őket szoktatni. Még felnőttet is. Tudsz kutyát nevelni, tiltani?
2018. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudok.

Régebben volt németjuhászaim, illetve egy kuvaszom, a német juhászoknál nem voltak még cicáim,a kuvasz is kicsi korában került hozzánk, ő se bántotta a cicáim.

Viszont olvastam a huskyról több hozzászólásban is hogy nem igazán lehet őket cicákhoz szoktatni, illetve hogy volt hogy széttépte őket... ez egy kicsit megijesztett, emiatt érdeklődtem, köszönöm, ha bármi féle tanácsotok van hozzájuk szívesen meghallgatnám. :)

2018. febr. 7. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet, de nehezebb, mint pl. egy német juhászt. Az első perctől fogva nagyon erélyesen kell megakadályozni és tiltani, hogy piszkálja a macskákat. Neked kell lenned a főnöknek, és a kutyában tudatosítanod kell, hogy a macskák is felette állnak a rangsorban.
2018. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen már elhoztam, a 3. oltásig csak távolról ismertettem őket. A kutya nem bántja a cicákat, játékból kergeti őket (amiről nehéz leszoktatni, de ha utol is éri csak sarokba szorítja, csak játszana, közel nem megy), viszont az egyik macska szabályosan támadja a kutyát. Egy macska simán kárt tehet a kölyökben és inkább emiatt aggódnék.
2018. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!