Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hill's kutyatápra hogy...

A hill's kutyatápra hogy merik ráírni, hogy csúcsminőségű?

Figyelt kérdés
A minap kezembe akadt egy zacskó , ráírva, hogy állatorvosok ajánlásáva... stb,stb. Na mondom mi van ebben a csoda tápban? Hát kukorica meg szója meg szárnyashús liszt. Hogy írhatják rá egy ilyen hulladékra, hogy csúcsminőség?! És horror áron árulják még pluszba.
2018. febr. 8. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanúgy Darlinra és Pedigreere is ráírják milyen hű de szuper csudijó kutyakaja és drága áron megveszik tudatlanul az emberek anélkül hogy ránéznének az összetételére.
2018. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de erre rá van írva, hogy az állatorvosok ajánlásával. A Pedigreere azert nincs
2018. febr. 8. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos mindent úgy reklámoznak, ahogy el tudják adni... Samponoknál, kozmetikumoknál sincs ez másképp, "mesterfodrászok" meg "sminkmesterek" használják a reklám szerint, közben meg egy kalap kaki...
2018. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tudom a Hill'st klinikai tesztek alapján állították össze, úgy hogy a legjobb legyen a kutyáknak. Engem is elborzasztott a húsliszt, de akárkivel beszéltem, dicsérte, hogy milyen jót tesz a kutyájának.

Megvettem, a kutyám nem eszi meg...utálja.

Mondjuk az Acanat és az Orinjent is, utóbbi kettőtől hasmenése is volt, mert bár van benne minden jó, kb 80 fajta gyógynövény meg bogyó van benne, gyanakszom hogy valamelyik ilyen összetevőjét nem bírta.

2018. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A Hills majdnem sikeresen megölte a kutyámat.
2018. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Most aztán meg miért kellett lepontozni???

Mert leírtam hogy úgy tudom klinikai tesztek alapján állították össze???

Az első válaszoló persze szuperokos, pedig a Pedigree meg a Darling a legalja, annál még a Hills is jobb...

Akinek meg majdnem megölte a kutyáját - bár nem tudom hogy de érdekelne - sajnálom, de mint írtam pl a miénk a legprémiumabb (pl Acana) tápoktól is rosszul volt...az emberek se egyformák, a kutyák se, így egyénki mi tesz jót...

Éljenek az egyigazú lepontozók, mert boldogok a lelki szegények, mert övéké a mennyország!

2018. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkoriban került hozzánk és mindenki arról pampogott,hogy az úgynevezett "szuperprémium"tápok mennyire kiválóak.Vettem egy zsákkal a Hills kímélő verziójából.Konyhamérleggel.mértem ki a pontos adagot.Kutya megette,negyed óra múlva üvöltött a fájdalomtól,dobszerűen feszes felpuffadt has,hányni próbált.Na mondom nagyon jó,ez gyomorcsavarodás...Pedig nem mozgott evés után.Rohanás taxival dokihoz a fájdalomtól vergődő kutyával.Szerencsére "csak"igen durván felgázosodott a hiperszuper csodatáptól.A kis kalandocska benne volt húszezer forintban,plusz a tápnak csúfolt hulladék ára.Az egész nagyrészt kukorica egyébként.És még jó,hogy nem gyomorcsavarodás volt.
2018. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: szegény kutya!!! Durva, ilyen sztorit még nem hallottam.Milyen tápot adsz neki ezek után, ha egyáltalán?


Egyébként hidd el nekem sokan dicsérték a Hill'st, mondjuk amúgy a Happy dogot is...én is megvettem mindkettőt, Hillst nem eszi, a Happy dogtól meg telehányta a lakást, aztán meg 4 órán keresztül hasmenése volt...érdemes tápmintákkal próbálkozni, persze én sem tettem de úgy gazdaságosabb volna.


A lepontozást továbbra se értem, de remélem jobb lett tőle mindenki hangulata :-D :-D

2018. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb.mindentől baja van,főleg tocsogós fülgyulladás.Nyers hústól,de főttől is savaz.

Tápból egyedül a Happy Dog Natur Croq sorozat vált be.Nem igazán örülök neki,mert nagyrészt gabonaféle van benne.

2018. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak konkrétan a Hill's Small & Miniature táp vált be. Próbáltam mindent az Acanatól a fos Royal Caninon át a Brit Care-ig sőt volt hogy külön főztem neki de valami baj mindegyikkel volt. Vagy a kaki volt sok, híg vagy épp förtelmes szagú. Vagy amitől a kaki jó volt annak se szaga se bűze nem volt, a kutya nem szívesen ette.

A Hill's táp az amitől napi egy, kemény, nem hányingertkeltően büdös kaki van és szívesen is eszi. Összetevőileg nem világbajnok de azért a hulladéktól messze van és ha ez vált be akkor nem tudok mit csinálni. Ebben a verzióban nincs szója egyébként. A Pedigreet és társait a kutya elé nem tenném még ínséges időkben sem és attól azért egy fokkal magasabb minőség. Az Orijen meg szerintem nagyon elszállt a fehérjével, tök jó a magas hústartalom de nem egy gyúrós farkast tartok otthon így azt sem adnám de főleg nem hosszútávon pláne hogy a hasonszőrű Acanatól volt nálunk napi 3 kaki ami egyértelmű jele a táp nem jól hasznosulásának.

Minden kutyának más a csúcsminőségű szerintem. Nekünk a valóban magas hústartalmú, kifogásolhatatlan összetevőjű agyon sztárolt Acana csak egy volt a sok sz@r közül ami nem vált be. :/

(Nem akarok leszólni senkit és semmilyen tápot mert ahány kutya annyi féle igény.)

2018. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!