Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora haszon van a kutyatápo...

Mekkora haszon van a kutyatápokon, ha a tenyésztőknek külön kedvezményeket tudnak még biztosítani?

Figyelt kérdés

Hallottam már ezt-azt (40%), de konkrétumot nem tudok. Tápok tekintetében a komolyabb márkák érdekelnének, mint például a Hill's, Acana, Eukanuba, Taste of the Wild, Orijen, stb.

Több áruháznál kiírják, hogy tenyésztők további kedvezményben részesülnek, de ha valóban csak 40%, akkor eléggé kis haszon maradna... Aki jobban belelát, az felvilágosíthatna. Köszi



2018. febr. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
a tenyésztőknek értékesitett tápokon valóban kisebb a hasznuk, viszont ők zsákszámra vásárolnak, és nem pl 2 havonta 1-et. én amikor rendelek, akkor általában 5-6 zsákot szoktam kérni, és ezt havonta. A különbség nyilván az árban is megmutatkozik, de a tenyésztői tápok nagyobb kiszerelésüek, és nem feltétlenül olyan diszes csomagolásuak.
2018. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Nagy. Nagy haszon van rajtuk. Ilyesmi helyen dolgozom, és nàlunk a peten lévő srác szinte mindn betévő vevőnek szinte minden fajta tápból ad 10-20% kedvezményt mert még így is jó hasznunk van rajta (plusz ugye az emberek örülnek neki ergo visszajàrnak vásárolni). De még a mi dolgozói kedvezményünkön (ami nem kicsi) is szép haszna van a cégnek. Értsd kb 20.000 forinton 5.000 ft.
2018. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas. Hiszen többnyire hulladék, ember által már nem fogyasztható alapanyagokból készülnek, valamint elhullott állat (érsd. döghús), vágóhídi selejt, valamint szőr, szaru, szarv, csont, taréj, csőr, karom stb. ledarálásából.
2018. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!