Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véresre marta magát a 4 éves...

Véresre marta magát a 4 éves kutyánk, reggel még semmi baja nem volt? SoS

Figyelt kérdés
Most hívott a szomszéd, hogy arra ért haza, hogy a kutyám vonyít és marja magát. A szomszéd próbált átmenni de támadott. Páromat nem érem el (tárgyal) én pedig 6 előtt nem érek haza. Mit lehet tenni? Az állatorvost ha felhívom szerintetek bemenne az udvarunkra így? Az a baj most költöztünk és nem ismer az állatorvos és mi sem őt.

2018. febr. 9. 12:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyú fájdalmai lehetnek.

Nem biztos, hogy megéri az estét.

Nyers disznóhúst nem ehetett véletlenül a kutya?

2018. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem.
2018. febr. 9. 13:35
 3/46 anonim válasza:
83%
Induljál már haza istenem...
2018. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy 6 előtt nem érek haza. Teleportaljak??
2018. febr. 9. 13:40
 5/46 anonim ***** válasza:
78%
Hol az istenbe vagy, hogy nem érsz haza kevesebb, mint 5 óra alatt, ha azonnal elindulsz és esetleg még taxiba is szállsz???
2018. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor azért illik idő előtt hazaindulni akárhol vagy, normális munkahelyről is elengednek.

Szerencsétlen állat egyértelműen agresszív, ha kiszabadul onnan és megmar valakit fájdalmában, akkor szerinted kit fognak elővenni? Megéri?

Nyilván az állatorvos nem fog senkihez még engedéllyel sem "betörni", egy támadó házőrzőhöz, ezt hogy hoztad össze fejben?

2018. febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Külföldre utaztam a fiamért reggel. És lassan 1 órája állunk dugóban. Az állatorvosról vélemény?

Bemenne az udvarunkra?

2018. febr. 9. 14:06
 8/46 A kérdező kommentje:
És mire utalhat ez a viselkedés? Reggel még semmi baja nem volt. Nem bolhás.
2018. febr. 9. 14:12
 9/46 anonim ***** válasza:
64%
Talán hívd fel a legközelebbi állatorvost, s kérdezd meg telefonon!!! Mi honnan tudjuk miért marcangolja magát, illetve bemegy.e hozzá a doki! Telefonálj az orvosnak!!!!
2018. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A volt orvosunkkal beszéltem. Mondott kb 10 dolgot ami lehet. 😣😥😞 Nincs jó véleménye az itteni állatorvosról. Szerinte nem tesz semmit mert félne, hogy nem kapja meg a pénzét. 😡😠
2018. febr. 9. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!