Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Korai lenne egy másik?

Korai lenne egy másik?

Figyelt kérdés

22 napja ment el drága kutyám. Hatalmas űr van utána. Most pénteken volt először, hogy sírás tört rám, azóta is többször előfordul. Kutyás ismerősök szerint egy idős kutyát kéne magamhoz venni, aki senkinek nem kell, utolsó éveiben jusson neki is szerető gazdis élet. Ma elmentem az Illatos útra, megnézni egyet. Olyan kis félős volt. Egyet-kettőt alszom rá, és lehet elhozom.

[link]


2018. febr. 11. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes leszel nem az előzőt keresni benne... így, hogy te akarsz adni neki (szép éveket) nem pedig tőle vársz bármit (vigaszt, könnyebb gyászidőt) így jó ötletnek gondolom.
2018. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én várnék vele. A kutyámat meggyászolnám még. Nincs 1 hónapja, hgy elment a kutyád
2018. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy telik az idő egyre nehezebb. Nem pótolni szeretném, hiszen az lehetetlen. Ahogyan írtam 10/9 arányban kutyások javasolták, ezért merült fel az Illatos úton lévő idősek látogatása.
2018. febr. 11. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed már most gondoskodni tudnál róla, nyugodtan vedd magadhoz! Egyénenként változó, ki mikor nyitott egy újabb kutyára, nincs olyan, hogy túl korai. Sógorom már másfél hét után örökbefogadott egy ugyanolyan fajtát mint az elhunyt kutyája volt, én én két hónapot vártam az újabb családtaggal. Szóval, ahogy érzed, s nagyon szép gesztus, hogy idős kutyusban gondolkodsz:)
2018. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!