Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kutyus pelus vagy alom?

Pici kutyus pelus vagy alom?

Figyelt kérdés

Pici 2 kiló sincs szobakutyus, napirend változás miatt csak 1x tudjuk levinni sétálni egy ideig, 4után.

Mit válasszunk inkább?


2018. febr. 11. 15:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Reggel semmiképp nem megoldható egy gyors séta? A kutya nem alomrajáró állat. Egy szobatiszta kutyát meg teljesen összezavar egy ilyen próbálkozás
2018. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezzel próbálkoztam egész héten, hogy hogy lehetne, de nem. Kicsik még a gyerekek, hogy egyedül maradjanak.
2018. febr. 11. 15:19
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Pedig se a pelus se az alom (főleg az utóbbi) nem járható út. A kicsi gyereket is fel lehet öltöztetni (gondolom otthon vagy akkor velük gyesen) és babakocsival lemenni egy sétára a kutyával. Ezt ugyanúgy meg lehet csinálni reggel, délután és este is.
2018. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekekkel vagy otthon, és képzelen vagy du 4ig levinni a kutyát???
2018. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok. Bölcsisek,ovisok. Az a baj, reggel 1000 dolgom van és most fél évig máshova járok dolgozni ami messzebb van . Így is háromnegyed 7 kor indulunk. A gyerekeket hagyom az utolsó percig aludni és próbáltam,hogy amíg alszanak leviszem a kutyát, de baleset érte az egyik kicsit, tehát ez nem volt jó megoldás. A baj, hogy nem pisil hamar a kutya. Minimum egy fél óra. Pedig biztos kell neki. De nem.
2018. febr. 11. 15:25
 6/30 A kérdező kommentje:
Egyik sem akkor csak zárjam olyan helyre ahol pisilhet,kakilhat aztán takarítás?
2018. febr. 11. 15:28
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Van 3 kutyám, 1 kistestű, és 2 óirás (az egyik egy írfarkas) ez a 6. éve, hogy hajnali 4-kor kelek, csak hogy letudjam vinni őket reggel minimum egy jó órára.

Kidolgozom a belem, van kettő kisgyerekem, és egyedül vezetem a háztartás, mivel elhagyott minket a férjem.

Mégis megtudom oldani. És képes vagyok velük este lent lenni 2-3 órát!

Csoda nem?

2018. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Itt tőlünk néhány utcára volt, pár hónapja, hogy a 4 éves kisgyerek kiesett az ablakon.

Első reggel nem volt semmi gond, második reggel arra értem haza, hogy a 2 évesem torkaszakadtából órdít mert leesett a lépcsőn. Szerencsére semmi baja nem lett, de még egy ilyet nem vállalok be. Akkor inkább kakit takarítok.

2018. febr. 11. 15:43
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Lehet venni babarácsot, az ajtóba felvan erősítve, és máris nem tud menni sehova. Most nem kötözködésből, de várni kellett volna még 1-2 évet szegény kutyával.
2018. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Azóta a gyerek egy matrica. Le sem lehet valami mert fél. Nincs az az Isten amiért magára hagynám még 1x. 2 éves, bármi történhet.

Idősebb a kutya mint a gyerek és pár éve nem is terveztük. Ahogy senki nem úgy tervezi, hogy egyedül marad 3 gyerekkel és 2 kisállattal.

2018. febr. 11. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!