Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nekem van egy agaram és ő...

Ha nekem van egy agaram és ő meglát valami állatot, amit elkezd üldözni, akkor ha elfogta magától vissza jön hozzám?

Figyelt kérdés
Nem értek az agarakhoz csak a napokban hallottam valami hasonlót és kíváncsi lettem. :D

2018. febr. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha behívható a kutya (megtanítottad neki hogy jöjjön vissza ha hívod) akkor vissza fog jönni.
2018. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogja el. Nem mehet el vadászni a kutya, tehát ha nem lehet lehívni a vadról, ne engedje el a gazdája.
2018. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mennyire biztos, hogy ha megtanulja azt, hogy visszajöjjönk, akkor a vadról is le lehet hívni? Úgy tudom az agár elég makacs fajta vagy ez nem igaz?
2018. febr. 12. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon makacs fajta. A behívást nem egyszerű neki megtanítani, de nem lehetetlen.

Amíg nem 100%ig behívható, nem szabad elengedni, mert abból baj lesz. Ha pl. erdőben kezd el üldözni egy vadat, egy vadász kilőheti és ki is lövi.

Ha egy út mellett indul neki, akkor az ész nélkül rohanó kutyát simán elüti egy autó.

Szóval olyan kutyát, aki nem hívható be BÁRMILYEN helyzetben, nem engedünk szabadon. A saját és a mások testi épsége érdekében.

2018. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Világos. Köszönöm a válaszokat. :)
2018. febr. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!