Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legmegfelelőbb...

Shofia kérdése:

Melyik a legmegfelelőbb kutyafajta házőrzésre?

Figyelt kérdés
Kicsi korától szeretnék venni egy kutyát. A helyzet az, hogy valószínű, hogy olyan sokat leszek otthon, inkább csak nyáron. Legyen intelligens, jó házőrző, ugyanakkor ne legyen annyira nagy mozgás igénye, elégítse ki mondjuk a napi 1 óra séta, tűrjön el más házi állatot, mint pl: teknősbékát, és könnyen tanítható legyen.

2018. febr. 12. 20:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
hazorzesre 2018-ban riasztot hasznalunk
2018. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Plüsskutya, kamera és riasztó, még 1 óra sétára sem lesz szükség. És ami fontosabb hatásos is, ellentétben a kutyával.
2018. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Alain Delon ***** válasza:
39%
Kuvasz.
2018. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ma már egy kutya sem elég egy ház őrzésére. Aki valóban be akar törni, annak egy kutya nem akadály. Lemérgezi, agyoncsapja, lelövi. Nem probléma.
2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Ma a kutyák már nem házőrzők. Az előttem lévőnek adok igazat.
2018. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

2018 van... Manapság már házőrző kutya = egy kutya amelyikért nem kár, ha megölik betörési kísérlet miatt. Nem akarok ötleteket adni, de elég ha fagyállóval megitatják, és nagyon rövid idő alatt vége, te meg nem fogod észrevenni... Az éjszaka közepén amúgy 99% egyébként se szokott felkelni senki, mert ugat a kutya (jaj biztos macskát vagy sünt lát és azt ugatja - gondolod), már ha egyáltalán meghallod.


Nem azt a világot éljük már, mint régen, hogy nyitva hagyhattad nyugodt szívvel a kaput, ha meg valaki besurrant, akkor a kutya elkergette és happy end. Nem, ma már zárni kell ajtót, ablakot, és aki be akar törni, az nem hülye és alaposan megtervezi, nem az hogy bemegy ahol ott a kutya... Még a tizenéves kis gettószökevények is úgy lopnak, hogy összeállnak 3-4-en, bicaj, kismotor bekészítve, aztán lehet futni utánuk! Akkor gondolhatod hogy az éjszaka közepén, amikor alszol mi történhet...

2018. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy német tigris, ember legyen a talpán aki oda belép.
2018. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Elmondtad az igényeidet, elvárásaidat. Szuper! Szerintem adj fel hirdetést, hátha a kutyák közt,lesz olyan intelligens, hogy jelentkezik rá...

Azt azért tudod, hogy mindenre neked kell megtanítani, nem úgy születik, hogy mindent tud?

2018. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én ezt értem srácok, de nyilván senki nem olyan hülye, hogy csak a kutyára bízza a házőrzést. De a kérdésemre még mindig csak egy ember volt hajlandó válaszolni. Értem én, hogy a kutya nem biztos módszer, de ezzel én is tisztában vagyok. Viszont egy kutyát szeretnék. És egy olyan kutyát, ami az igényeimnek legjobban megfelel.
2018. febr. 12. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyan kutyát vegyél akinek az igényeihez te legjobban megfelelsz.
2018. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!