Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Japán Akitát szeretnék venni...

Japán Akitát szeretnék venni tudtok olyan tenyésztőt akinél most van alom?

Figyelt kérdés
Ragaszkodok a törzskönyvhöz de csak hobby kutyus lesz , Fontos hogy jó idegrendszerű legyen. Van egy 2.5 éves pusztadombi surka kenneéből származó herélt kanom aki sajnos nagyon retteg az emberektől de kutyákkal jól kijön.

#akita inu #idegrendszer #pusztadombi #surka
2018. febr. 13. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
érdemesebb lenne külföldön keresni, a magyarországi állomány nem a legjobb minőségű és nincs is túl nagy "választék", viszont külföldről jóval drágább lesz még hobbira is.
2018. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zelenai Adrinál vannak most kölykök, akik nincsenek még lefoglalva.
2018. febr. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es mondja. De már csak egy kutyus keresi a gazdáját.
2018. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mostanában kinél van alom, akitől jó választás vásárolni, egyet viszont muszáj megemlítenem és óva intenem tőle: Vörös Villám. Ott most megint van alom, viszont az egy igen burkolt szaporító, nem tenyésztő.
2018. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább várj egy kölyökre, foglalj előre, ne az alapján válassz hol van most alom. Így lesz igazán jó kutyád.
2018. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A magyarországi állomány tényleg nem volt jó, de magyarországon is van már jónéhány tenyésztő aki külföldi kutyákkal dolgozik. Onnan azért érdemes szemezgetni.
2018. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Gombos Zoltán és Erika (Nippon Jume) Zelenai Adri (Tököl) Újvári Adrienn (Nyíregyháza) 300-400ezer forintért lehet venni szépeket tőlük. Én kiállítási célból vettem japánból a pofikómat. Szerintem korrekt ár a 400 ezer ft. Karcagról lehet venni 120-230 ezerért Enikőtől.
2018. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!