Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajtot szabad adni kutyának?

Sajtot szabad adni kutyának?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti a sajtot a kiskutyám, és a kongba csak a sajtot tudom úgy belerakni, hogy fél órára lekösse :D


Lapka sajt vagy egy szelet trapista.


2018. febr. 14. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, az én kutyám konkrétan sajtfüggő, szoktam neki adni hetente pár alkalommal.
2018. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lapkát nem adnék, mert jobban tapad. Szerintem minden kutya szereti a sajtot.
2018. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én saját érdekemben csak laktózmenteset adok neki, hogy ne durrogjon utána egy órán át... :)
2018. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érszűkületet elősegíti úgy hogy csak módjával
2018. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb sajt laktózmentes akkor is, ha ezt külön nem jelölik rajta, mert a gyártása során a baktériumok felzabálják a tejcukrokat.
2018. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs tőle felpuffadva, nem pukizik, akkor nyugodtan adhatsz neki egy keveset. A lapkát én sem nagyon javaslom, mert az nagyon ragacsos.

Az enyémek is nagyon szeretik és nincs bajuk tőle, így szoktak kapni egy pici darabot.

2018. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én anno jutalomfalatnak is használtam, mert szagos, és nem kell rágni, csak nyelni, így könnyű dolgozni vele.
2018. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha a ragacsossága miatt nem jó a lapka akkor az nem baj, mert az a lényeg minél nehezebben tudja kiszedni a kongból, tovább leköti.
2018. febr. 14. 11:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 14. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!