Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sajnos egyedul kell hagyjam...

Sajnos egyedul kell hagyjam munka miatt staffimat napi 13-14orara. Ilyenkor előszeretettel szedi szét a lakast. Annyi idore haza tudok menni hogy levigyem délután és este 10perces sétára. Ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 20:58
1 2
 11/14 kakadu19 ***** válasza:
23%

#10-es


De igenis foglalkozzon ezzel a témával nem azt mondtam hogy a legdrágább tápokat kell megvenni de egy kutya igenis igényel naponta 1, másfél óra sétát. Minden kutya. Aki ezt nem tudja megoldani, problémát jelent valamiért az hogy foglalkozzon a kutyájával, tök mindegy miért, akkor ne legyen kutyája. 10 perces séta..Állatkínzás.. És az a baj hogy rohadt sokan csinálják ezt ez a szomorú :(

2018. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves, meg csak meg sem fordul hogy új gazdit keressek neki mivel Imadom. Dolgoznom kell mivel valamiből el kell tartsam magam illetve a kutyam akinek Happy dog premium minőségű tapot veszek ha mar itt tartunk.
2018. febr. 20. 21:04
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

11-es. Csak általánosságban írtam. Nem szabad rögtön ilyesmit írni, hogy ne legyen kutyája. Kiírt egy kérdést, segítséget kért egy ÁTMENETI probléma megoldására. Valóban rossz a kutyának a napi 10 perc séta, aki rendszeresen csak ennyit tudna nyújtani a kutyának, annak én is azt mondanám, hogy így ne vállalja. Sok helyen látom ezt leírva, ne legyen kutyád, add másnak...az élet nem olyan egyszerű, mindenhol! és mindenkinek akadhat előre nem látott probléma, még ha álomgazdinak is tűnik az elején. Abba is gondoljon bele mindenki, mi a rosszabb. Évente mondjuk néhány hét így a kutyának, vagy lepasszolni egy új gazdának. A kutya ragaszkodik a gazdihoz, és sok mindent elvisel, csak hogy vele lehessen. A problémát meg kell oldani, ha meg azt írta volna, elajándékozom, megint a kérdező lenne a rossz, hogy akkor minek kellett a kutya, ha nem oldja meg a gondokat máshogyan, mert szegény kutya már megszokta, megszerette őt.

Kérdező: ezekben az átmeneti időszakokban próbálj meg legalább egy hosszabb sétát beiktatni.

2018. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es Koszonom. A probléma megoldódott hal isten mivel épp tuzel a kutyusom és így mashoz nem tudom vinni ezért egy nagyon kedves ismerősöm jön és vigyaz ra leviszi hosszabb idore setalni
2018. febr. 22. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!