Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám 'meghirdetni' az...

Hol tudnám 'meghirdetni' az öt éves keverék terrier ivartalanított kanomat?

Figyelt kérdés
Én pár hónapon belül elutazok és nem szeretném ha a családommal maradna (van oka), és bűntudatom lenne ha őt hátrahagynám. Tudnátok olyan csoportot vagy közösséget javasolni ahol kereshetek neki egy szerető családot?

2018. febr. 19. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

facebookon bármely terrieres csoportban ami egy kicsit is hasonlit a kutyádra.

viszont készülj fel, hogy a pokolba fognak küldeni és anyázni amiért egy 5 éves kutyát le akarsz passzolni.

2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen igen tudom, de azért gondolhatod, hogy inkább szeretetből adnám valakinek, mert tudom ha elmegyek ennyire se lesz jó beki sajnos :(

értsd láncon van, nem nyírják stb

2018. febr. 19. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Biztos van valmiféle “felelőtlen fószerek fóruma” ahol lepasszolhatjátok a feleslegessé vált háziállatokat. Én két nemzetközi költözés után, ahol még egy futó gondolat erejéig sem merült fel, hogy a kutyámat kirúgom magam mellől... nem tudok ilyen helyet, és nem tudok elfogadni semmiféle kifogást, kivéve ha kórházba mész meghalni, de azon kívül tényleg nincs rá indok, hogy miért mondasz le egy élőlényről, akiért felelősséget vállaltál.
2018. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem én akartam már évekkel ezelőtt sem, de én gondoskodtam róla, ápoltam a lelkét, és ha megértenél tudnád hogy neki akarok jót, 18 évesen pénz nélkül dolgozni megyek külföldre, ha lenne pénzem még szép hogy velem jönne, ezért akarom olyannak adni akinek tényleg ő lenne a mindene, és később biztosan magamhoz venném

Nem kell vakon ítélkezni

2018. febr. 19. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
" ezért akarom olyannak adni akinek tényleg ő lenne a mindene, és később biztosan magamhoz venném " Ha odaadod valakinek, hagyd is nála- vagy mit képzelsz, valaki eteti, gondozza szereti azért hogy te később visszaállíts, mert mégiscsak kell a kutya?
2018. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor támadj akármit írok baj van vele, akkor itthagyom és majd lesz vele valami, mert felelőtlen vagyok ha jobb életet akarok neki, ez ám a logika, ha nem ennénk mi magyarok ennyire egymást :(
2018. febr. 19. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem támadlak azért mert szerető otthont keresel neki egy rossz helyett, ez felelős magatartás. De ha valakinek odaadod, akkor ne akard elvinni utána. A kutyus is megszokja a jó környezetet, a gazdi is kötődni fog hozzá- de nem kutyamegőrző, aki ingyér tartja a jószágot neked.
2018. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy milyen keverék?
2018. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meginn ott a de, akkor nem veszem vissza, teljesen mindegy, csak neki legyen jobb

Fox, rat keverék lehet, ha meg van nyírva kicsit yorkis, csak nagyban

2018. febr. 19. 18:20
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy elismerésem kérdező, tudom milyen piszok nehéz helyes döntést hozni néha. Egy időben nagyon beteg voltam- konkrétan daganatos beteg - és már nem tudtam a kutyámmal törődni . Én is új otthont kerestem neki - ott is van, annak ellenére hogy mára tünetmentes vagyok - gyógyultnak sajnos még nem nevezhetem magam. De piszok nehéz volt nem érte menni. Viszont nem akartam összezavarni őt, se fájdalmat okozni az "új gazdinak". Láthatom, tudom jó helye van, jól bánnak vele, de ő már nem az én kutyám.
2018. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!