Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyus szereti ha simogatják...

A kutyus szereti ha simogatják vagy semleges számára?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kutyafüggő. Van, amelyik szereti, van, amelyik kevésbé. Olyan is van, amelyik szereti, ha a gazdája simogatja, de idegentől nem tűrné el ugyanazt. Ilyen szempontból kicsit hasonlítanak az emberekre ;) Én pl nem szeretem, ha vadidegenek puszit adnak, másnak meg ez természetes.
2018. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Kutya függő nekünk az egyik (husky) imádja a tesója csak a fején vagy állánál szereti máshol nem
2018. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Van, amelyik szereti, van, amelyik nem.

Nálunk a kettő közül az egyik imádja a simogatást. Az idegenek simogatásának is örül, ha szimpatikus neki. Szinte mindenki szimpatikus.

A másik kutyám viszont nagyon tartózkodó. Ha én megsimogatom, azt nagyon szereti. Viszont az idegeneket nem kedveli. Az idegenek viszont nagyon cukinak találják és sokan meg akarják simogatni. Ő meg hátrál és menekül a kedveskedés elől.

Én megértem :)

2018. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy keverék kiskutyám, aki oda-vissza van érte ha simogatom, meg sétálni viszem. Szó szerint ugrál hogy foglalkozzunk vele. Az idegeneket viszont ki sem állhatja, ha valaki megsimogatná szerintem megharapná. Szóval ez kutyafüggő.
2018. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyafüggő. Az én kutyám csak akkor szereti ha Ő kéri, ha én megyek oda, hogy simogassam, akkor általában otthagy (kölyökként meg morgott és harapott, de erről szerencsére sikerült leszoktatni). Viszont van egy kutya az utcánkban, aki képes lenne kiugrani az ablakon is, hogy valakitől simogatást kapjon, annak ellenére, hogy a gazdái folyamatosan szeretgetik.
2018. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban kutyafüggő. Volt németjuhászom, aki a tűzbe ment volna értem, de nem szerette a testi kontaktust. A fia mindig meg addig böködte a kezemet az orrával, míg rá nem ügyeskedte a fejére valahogy.
2018. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!