Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shiba fakra mindig hátracsap...

A shiba fakra mindig hátracsapott kell, hogy legyen?

Figyelt kérdés
A shibám farka nekem inkább egy "kuglófra" emlékeztet, nem pedig ilyen hátracsapott, ettől ez még elfogadott standard? Illetve a füle is "nagyobb"(olyan farkasos), mint, amit kiállításokon látni.

2018. febr. 20. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet
2018. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg a tenyésztőjével hogy mi a véleménye erről, nyilván ő ismeri a kutyát. Törzskönyves ugye?
2018. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Itt megtalálod az FCI-standardját: [link]


Egyébként, jól tippelek, hogy nincs törzskönyve?

2018. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A farkát így nem tudom megítélni, de a füle nem lehet "farkasos". Kicsi, kissé előreálló füle van.


Ha nem törzskönyvezett a kutyád, akkor viszont felesleges a standardhoz hasonlítgatni, mivel nem fajtatiszta.


Ha tk.-s és kétségeid vannak, fordulj a tenyésztődhöz.

2018. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem tippeltek jól van törzskönyve. Egyébkent olyan(ahhoz hasonló) mint a FCI szerint csak van benne meg egy csavar. Siman lehet "hiba" is nem?
2018. febr. 20. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Akkor meg ne itt kérdezgess,, egyszért nem is láttuk a kutyát, másrészt nem vagyunk küllembírók.

Írj a tenyésztőnek, ő megmondja a tutit.

2018. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Egy szimpla kérdés volt, azok felé, akik esetleg találkoztak már a fajtával esetleg ismerik a "curvy tail"-t. Sajnálom, ha a kérdésem téged ennyire felzaklat, csak nem értem, ha érdemben nem tudsz hozzaszólni, akkor minek erőlteted, hisz sok más kérdés vár válaszára érdemesebb lett volna, ha odaböfögöd a mondanivalód. Köszönjük Emese!


A tenyésztő szerint bár a standardtől eltér, de nem kizáró ok, ahogy a nagyobb farkasszerű fülek sem(mint a krémszín sem standard), de gondoltam több szem többet lát.

2018. febr. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!