Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

10 éves fiú Westie kutyusom van. Kulsőre nem igazán lehet megmondani,hogy már ilyen idős.

Panelban lakunk a 4. emeleten.

A lepcsőzéssel nincs baj de szinte mindig kézben viszem fel séta után. Lent sétálás közben nagyon érdeklődő és szaladgál. Viszont amint hazaérünk szomorúnak látom..:folyamatosan változtatja a helyét,nem tud nyugton maradni. Sokszor van hogy séta után csak ül a folyosón,ès néz ki maga elé. Volt már arra is példa,hogy a sarokban ült és a falat bámulta...egyre többször álmodik rosszat mert hallom,hogy nyüszít. Ilyenkor oda megyek hozzá,nem keltem fel csak megsímogatom és már nem is “sír”. Nem tudom,hogy mi lehet a baja és kezdek aggódni...tudom,hogy idős már. Egyéb más probléma nincsen. Az lehet,hogy egy kutyának is vannak lelki problémái?!

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. febr. 21. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy ez csak az utobbi par honapban kezdodott...valamint hogy van egy kis 5 éves chihuahuank is.
2018. febr. 21. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Egy ekkora nagyságú kutyánál középkor a 10 év. 14-16 évig is elélnek jó esetben, szóval ha idegrendszeri gondja is lenne, az nem kell a korának betudni. Amúgy szerintem kutya baja, unatkozik a lakásban, ennyi az egész.
2018. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Állatorvosnál voltatok? Egy kutya ha másképp viselkedik az nem lelki probléma hanem betegség, fájdalom jele, amivel orvoshoz kell fordulni.
2018. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltunk persze elvittuk pont a múlt héten és kapott oltást is. Kértük az orvost hogy vizsgálja meg. Meg is tete de azt mondta teljesen egészséges.
2018. febr. 21. 20:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!