Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kövér ember miért hízlalja...

A kövér ember miért hízlalja el az állatát is?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, hát eléggé elhízott.

A kuvasza 71 kg és csak hízik.

Alapesetben a kan kuvasz 50-60 kg, de azt szokták mondani, hogyha 60 alatt van az jó. 77 cm magasságú, ami megfelelő.

Mindig azt mondja, mert ilyen nagy fajta, ja persze. Nem vonja meg tőle a kaját. A kutyának meg már lógós a hasa.

Apám is elhízlalta mindig a macskákat, mert ő sem éhezik, az állat se éhezzen.

Most nem általánosítok, de sok esetben az állatuk is kövér.


2018. febr. 21. 18:26
 1/9 anonim válasza:
85%
Valószínűleg szeret enni, és nem akarja ezt az érzést elvenni az ebtől.
2018. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Most nem általánosítok, de sok esetben..."


:DD

2018. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például kövér vagyok és pont ezért nagyon figyelek a kutyám testsúlyára, ennek megfelelően ideális testalkata van, pedig egy zabagép labrador, aki hihetetlenül tud kunyerálni és bármit megeszik, ami ehető.
2018. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehúztam 5 évet 35 kg plusszal. Sosem jöttem azzal, hogy hormonprobléma, meg genetika, stb. Egyszerűen szerettem zabálni (igen, csúnya szó, de ez van). A kutyáimat mégsem hízlaltam el soha, pedig bulldogom is volt abban az időben, azokat pedig aztán nem nehéz nem felhízlalni. De rosszul éreztem volna magam, ha hagyom, hogy ők is annyi túlsúlyt cipeljenek, mint én akkoriban. Szóval tényleg ne általánosíts.

Ez most jó kis veszekedős téma lesz sztem.

2018. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezért nem általánosítok, mert van más példa is.

De na... Pedig durekt szólt neki akitől vette, hogy ne hízlalja el, sokat érdeklődött a kutya után.

2018. febr. 21. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
felhízlal esetleg.
2018. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kövér vagyok de a kutyáim étkezésére több figyelmet fordítok mint az enyémre. Szintén zabagép labrador és nagyon szép alakja van, nincs elhízva.
2018. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rajtam is van meg bosegesen plusz, de kutyaim nem dagik, mitobb miota megvannak sokkal tobb figyelmet szentelek a mozgasnak, mert veluk szorakoztato a mozgas, igy elkezdtem fogyni igen erosen.


Amit irtal az eros alltalanositas, hisz nem egyetemes.

2018. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is dagadt vagyok, de a kutyáim szép vékonyak és izmosak.


gondolom a barátnőd ezt a problémát nem látja olyan nagy problémának mint te látod. valószinűleg szerinte ez kevésbé fontos, minthogy a kutyája éhes legyen.

2018. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!