Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tacskó kutyám van 9 éves, sajnos 1 évig nem tudtam vele lenni mert Ausztriába dolgoztam. Hétfőn jöttem haza és a mamámnál volt addig a kutya. Észrevettem hogy a hasán két nagy csomó van, az egyik sebes is. Lefertőtlenítettem neki és reggel jön hozzá az állatorvos. A kutyám viszont megváltozott,nem akar enni csak néhány falatot amit szinte belekényszerítek,inni se akar. Nagyon féltem őt. Félek hogy az állatorvos azt mondja nem tudna segíteni rajta ,sejtem hogy rákos lehet és nagyon nagy bűntudatom van miatta :/

2018. febr. 22. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet hogy daganat, de majd a doki mond biztosat. Viszont be kéne vinni a kutyát egy jó rendelőbe, a kijárós orvos nem tud túl sok vizsgálatot elvégezni, mivel nem viszi magával az egész rendelő felszerelését.
2018. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor inkább reggel én viszem ki hogy minél gyorsabban kiderüljön mi lehet a gondja
2018. febr. 22. 12:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont mozogni se nagyon mozog csak egy helybe fekszik,hiába szólok neki nem akar jönni hozzám holott mindig szokott szaladni elém.
2018. febr. 22. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az emlőjén van, kifekélyesedett emlődaganat is lehet. Vidd be akár ölbe, vagy egy pokrócba és úgy emelve, egy felszerelt rendelőbe. Szegény kutya :(
2018. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont reggelig ha nem iszik fecskendővel nyomj a szájába egy kis vizet nehogy kiszáradjon.
2018. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!