Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta foxi kutyám van.3...

Fajtiszta foxi kutyám van.3 hónapos es nem eszik rendesen. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak hogy aztassam a szaraz tápot, en beaztattam de ugy nem eszi. Szarazan meg elé rakom, elvesz egy kicsit, elropogtatja és elmegy. Főzzek neki? vagy próbáljak másfajta tápot?

2018. febr. 22. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Még jó,hogy fajtiszta,hiszen a kutya egy faj.Gyanítom te a FAJTAtisztára gondoltál.Ha valóban az,akkor rendelkezik törzskönyvvel,az az tenyésztőtől hoztad.Ebben az esetben a tenyésztő szívesen segít.Ha nem tenyésztőtől van,és törzskönyv sincs,akkor csaak fajta jellegű keverék.Kérdezd meg attól,akitől vetted,hogy ott mit evett,és próbáld azt te is.
2018. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta táppal eteted? És mivel etetett a tenyésztő? Gondolom adott belőle amikor elhoztad hisz mindig szoktak, azzal kellene etesd mert azt szokta meg és csak fokozatosan átállni másra.
2018. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk ki nem állhatja a nedves, vizes tápot. Szárazan falja, mint akit éheztetnek. Az állatorvosunk mondta, hogy áztassuk be a száraz tápot, hogy ne legyen pl bélcsavarodása a kutyának a habzsolástól, ezért próbáltuk ki. Nekünk nem jött be.

Ha a száraz tápot sem eszi meg 1-2 napig, akkor vegyél más márkától valami új ízű tápot. De az is lehet, hogy hamarosan megéhezik a kutyád, és fogja enni a mostani kajáját.

2018. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakd elé a tápot ha 3-4 percig nem eszi meg csak játszik vele vedd el tőle következő alkalomra is ezt csináld nyugi a kutyák nem hülyék ha éhes lesz még fogja enni. Milyen táppal eteted? A tenyésztővel és az állat orvossal konzultálj.
2018. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Meg szep h FAJtiszta xdd nem kutya es elefant keverek... te a FAJTAtisztára gondoltál... ;) ezt azert mondtam el, mert meg lehet belole nagyobb egesed... na de...milyen táppal eteted? Esetleg a tenyésztőtöl tudsz segitseget kerni, ha nem szaporitotol van, es nm egy fajta jellegu kevereket vettel ;)
2018. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EvaSz86 ***** válasza:

Elsőkörben tényleg meg kellene kérdezni a tenyésztőt. Aztán jó lenne, ha orvos is ránézne. Én első kutyusom nem evett rendesen, és a doki mondta, hogy mandulagyulladás az oka, fájt neki lenyelni a tápot. Akkor egy kis időre kevertem a vízbe áztatott száraztápot egy nagyon kicsi konzervvel...miután meggyógyult, fokozatosan visszaváltottam a száraztápra, először csak nem áztattam vízbe, de azért még bekevertem konzervvel...aztán mindig kevesebb konzerv, és végül csak a száraztáp. Ezért mondom, hogy jó lenne, ha megnézné egy doki...lehet, hogy nem az étvágyával van gond.

De el ne kezdj főzni neki...a száraztápban (ha minőségi), akkor minden benne van, amire szüksége van, te nem biztos, hogy eltalálod ezt az egyensúlyt.

2018. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen tápot kap most?

Napi hányszor adsz neki enni?

Tápon kívül kap-e bármi mást, ideértve a jutalomfalatot is? Ha igen, mit és mennyit?

2018. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!