Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leejtettem egy kisebb fürt...

Leejtettem egy kisebb fürt szőlőt a kutyám pedig elvitte és megette. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
4 hónapos shi tzu

2018. febr. 23. 01:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Egészségére! :)
2018. febr. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz kutya baja sem.
2018. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
2018. febr. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Hogy van a kutyusod??
2018. febr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg nem szabadna szolot ennie, mert veseelegedtlenseghez vezethet, es megmergezheti. Tehat 50-50%, hogy lett tole valami baja. Ha szerencseje van, akkor semmi.
2018. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Remélhetőleg semmi. Szerintem ahhoz, hogy nagyobb baja legyen, rendszeresen kellene szőlőt, meg mazsolát ennie.

Az enyém imádja a szőlőt. A szomszéd udvarról átlógó fürtöket minden ősszel leeszi. Soha semmi baja nem volt tőle.

Azért legközelebb ne adj neki :)

2018. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, csak nem valószínű. Még mindig nem lehet tudni, hogy egyes kutyáknak egyes esetekben mitől mérgező a szőlő. Az bizonyítottnak tekinthető, hogy van ilyen, ráadásul nem is kell hozzá nagy mennyiség, de ugyanakkor az is nyilvánvaló, hogy egy csomó kutyának meg nem lett semmi baja sokkal több szőlőtől se. Valami gombatoxinokra gyanakodnak asszem, amik nyilván nincsenek minden szőlőben.
2018. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

elképzeltem azt a jelentet, ahogy leesik a földre egy egész fürt szőlő, az értelmes gazda tétlenül nézi, mint a hülye ahogy a kutya elviszi és szép lassan megeszi az egész fürt szőlőt, majd kétségbeesve feljön ide kiírni a kérdést, miközben a kutya még mindig majszolja az egész fürt szőlőt

az értelmesebbje a kutya után indulna, hogy elvegye tőle..., de hát hiába, nem mindenkinek jut ki az észből születésekor...

2018. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

8-as szivesen összeismertetnélek a jack russellemmel, aki rágás nélkül tolja magába az ellopott falatokat. hidd el, itt nem percekről van szó, hanem max pár mp-ről. (bár már rég megtanulta, hogy hogyan kell viselkedni, a kérésemre biztos tart egy gyors bemutatót az ész nélküli zabálásból)


A szőlőtől a kutyusnak pedig nem lesz baja, csak ne csináljatok rendszert belőle.

2018. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 8-as.. Jól sejtem,hogy neked nincs kutyád? :)Ahogyan írták előttem,itt másodpercekről van szó. Mivel ez a kutyus még kicsi,nem fogja odaadni a "Kérem" parancsszóra. Utána futhat a gazdi,de ha bemászik az ágy alá,akkor nem nagyon fogja onnan kiszedni. Szerintem bőven van esze a kérdezőnek. Természetesen,nem annyi,mint neked,nehogy véletlenül megsértselek itt :)

Kérdező: Ne aggódj,az én kutyám is rendszerint eszi meg így a dolgokat,amiket nem kéne neki :D Egyszer egy kocka csokit is evett,ekkora mennyiségtől nem lesz semmi bajuk. :)

2018. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!