Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogy vált be a hosszú...

Nektek hogy vált be a hosszú (15m) póráz? Mire /Mikor szoktátok használni? Praktikus, könnyű megszokni? Nagyjából mi a jó ár érte?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom a feltekerhető pórázra gondolsz.

A kitya felett csak minimális kontrollt ad. Stabil megállítással, behívással arra jó, hogy "mindenki lássa", hogy van póráz a kutyán (a tányérsapkások nem büntetnek meg), ugyan akkor a kutyának is ad egy kis szabadságot.

2018. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

a kihúzhatós plexire gondolsz? Ne!


Nem tudod irányítani a kutyát, ami veszélyes helyzetet idézhet elő. És sokkal nehezebb megtanítani azzal a rendes láb melletti sétára.


Ha sima hosszúra gondolsz, ami nem feltekerhetős, csak rohadt hosszú...

Ismerősömnek van erdő területe és azzal viszi oda a kutyáit. De nem sok értelmét látom, akkor már jobb ha szabadon mozog. Ráadásul oldhatja ki a görcsöket a pórázon. Szóval praktikusabb és jobban ajánlott a rövid póráz

2018. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor használtam, amikor a kutyám még nem volt biztosra behívható. Behívás gyakorlására.

Olyan is volt, hogy rajta volt ez a hosszú póráz, a kutya szaladt, én hívtam, nem jött vissza, de ráléptem a pórázra, aztán meg is lepődött, hogy hoppácska...

Mióta behívható, nem használom.

2018. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,a feltekerhetősre gondolok.A kutyám behívható,viszont ha nagyon erdős területen vagyunk ,és esetleg több ember +kutya is van ott nem szívesen engedném el.........Sajnos nincsen jól szocializálódva A helyzet már javult ,de a kutya utcáról került hozzám és nem preferálja a az embereket a többi kutyát , meg főleg nem.Úgyhogy ,ezért gondoltam erre a megoldásra.De akkor ezek szerint nem jó ugye?😊
2018. febr. 24. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem flexibilis 10 méteresünk van, akkor használom, ha erdőbe/új helyre megyünk. Tökéletesen beválik, egyetlen hátránya, hogy át kell lépegetni és bele lehet gabalyodni.
2018. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,a feltekerhetősre gondolok.A kutyám behívható,viszont ha nagyon erdős területen vagyunk ,és esetleg több ember +kutya is van ott nem szívesen engedném el.........Sajnos nincsen jól szocializálódva A helyzet már javult ,de a kutya utcáról került hozzám és nem preferálja a az embereket a többi kutyát , meg főleg nem.Úgyhogy ,ezért gondoltam erre a megoldásra.De akkor ezek szerint nem jó ugye?😊
2018. márc. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!