Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű copfozható...

Milyen kistestű copfozható kutyusok vannak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem ez alapján akarsz kutyát választani....


Amúgy yorki, máltai, bichonok.

2018. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még mindig a hosszú bundájúakat:DD
2018. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amelyiknek van fejszőre,mert ugye a pekingi palotakutya is hosszú szőrű,még sem copfozható.


Yorki,havanese,máltai,coton de tulér,shih-tzu,uszkárnak is lehet copfot csinálni, tibeti terrier bár ők 10 kg vagy kicsit többek,bár nekem még a kistestű kategória.

2018. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek mégegyszer kiírni? https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9162128-mily..


Az elsőnél nem kaptál megfelelő választ? Nem ez alapján kéne kutyát választani, copfold a saját hajad ha ez az első számú szempont.

2018. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be a legközelebbi menhelyre és válassz egyet, aminek lehet. Tele vannak ilyen szőrös pamacsokkal az összes.
2018. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: azt nem írta, h hol akarja copfozni:D mondtam neki a másik kérdésében, h én az ónémet juhászomnak is begumizom a haját.. Ami a nyakáig ér:D
2018. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keresztanyám egyszer véletlenül itthagyta a csatos műhaját.

Fókabarna amstaffom van, szépen rábiggyesztettem a fejére a fekete műhajat. Rengetegféle frizurát tudtam csinálni neki, remek poén volt.

Szóval vegyél műhajat magadnak, azt tudod piszkálni, ha esetleg unatkozol. Inkább, mint hogy ez alapján vegyél kutyát magadhoz.

2018. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!