Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti, vagy benti kutya legyen?

Kinti, vagy benti kutya legyen?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kapok egyik ismerősömtől ajándékba egy staffordshire terrier kutyát, (akkor lesz 8 hetes) és az lenne a kérdésem, hogy mivel rövid szőrű, de nagy testű, nagy mozgásigényű kutyáról lenne szó, kint vagy bent érdemes tartani.

Ha bent, akkor hányszor, mennyi időre érdemes kivinni sétálni?

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :))


2018. febr. 25. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem bunkóságból de a google a barátod
2018. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp bent. Rövidszőrű, csak kint nem tartható, nyáron lehet kint is, de télen semmiképp,főleg ilyen pici korban. Eleinte 2 óránként ki kell vinni a kertbe, míg tanulja a szobatisztaságot, ha az oltásai megvannak, akkor lehet vinni majd sétálni is, napi egyszer.
2018. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Közepes méretű és bent tartsd :) Napi min 3 de ideálisabb 4 szer ideálisabb
2018. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már olvasgattam utána! Csak kíváncsi vagyok tapasztaltak véleményére is! :) Ha meg bemtudsz normális választ adni, akkor inkább neírj semmit! :)
2018. febr. 25. 20:27
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm a hasznos választ! :)


#3 elnézést, csak nekem elég nagytestűnek tűnik, de igazad van! :D

2018. febr. 25. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk azért gondolom, 8 hetesen amúgy se tennéd ki a mínuszokba, ugye? Szerintem kinti-benti is lehet idővel, de a szocializációját mindenképp segítené, ha bent kezdené és megszokná az embereket. Na meg ilyen időben kint megfagyna.
2018. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben kint tartanám! Még az a rövid szőr is meglátszik a feketén, meg milyen jó lesz már a kutyaszőrbe lefeküdni aludni.....
2018. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!