Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazáig követett egy kiskutya,...

Hazáig követett egy kiskutya, nem tudom beengedni, kiknek szólhatok? Félek, hogy megfagy.

Figyelt kérdés

Nagyon kicsike. adtam neki egy kis kaját és jött utánam.

Bakonybélen élek.Ismertek valami szervezetet a környéken?Facebook csoportba kitudná valaki rakni ha van a közelünkben ilyen csoport



2018. febr. 26. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérlek szépen amíg nem találsz neki helyet engedd be valami szélvédett helyre pl kazánház, garázs.. egy pokróc, viz es élelem hatalmas segítség!! te magad rakd ki eloszor a sajat facebookodra, hátha valaki elvesztette, habár erősen kétlem. Veszprémi állatvédők - ezt irtam be a googlebe es kijott ra telefonszam is!
2018. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyi állatvédők mindig segítenek, de általában pár napot kérnek, hogy megoldják. Addig kérik, hogy legalább ideiglenesen fogadja be a megtaláló ha teheti és még az élelmezését, állatorvosi költségeket is állják neki.
2018. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs semmi melléképületünk. Egy rongyot rakjak ki neki?

Sajnos facebookom nincs.

2018. febr. 26. 18:30
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd kint, kutyahideg van!

Vagy megfagy, vagy egy életre szóló megfázást kap!

Nem létezik, hogy egy papírdobozba, vagy vmi módon nem tudsz egy négyzetméternyi helyet elkeríteni fűtött helyen!

Szomszédod, ismerősöd egy se, aki legalább éjjelre befogadná?

2018. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Feljött a teraszra (nincs kerítés) vittem ki még kaját meg langyos vizet neki.

Írt egy hölgy,hogy kirakja egy facebook csoportban ami országos,csak még várja,hogy felvegyék.

2018. febr. 26. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Állatorvosnál kéne chipet olvasni, hátha meglenne a gazdája. Nem tudom, van-e nálatok még doki, vagy esetleg állatmentők, vagy magánember, akinek van chipolvasója. Nekem is van, csak kb. 140 km-re vagyok tőled.
2018. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem írt azóta a hölgy,hogy írt-e valaki vagy kitudta-e rakni.
2018. febr. 26. 19:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fotóval rakjátok, ahogy ott ül egyedül a hidegben, sajnos így 1000-szeres az esély, hogy valaki megsajnálja.
2018. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ír a lány :(
2018. febr. 26. 20:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szomszed aki befogadja? Nem tudaz tenyleg valami dobozt kirakni neki?
2018. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!