Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik, akik 50-60ezerért...

Gazdik, akik 50-60ezerért vettek szaporítótól mopszot! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom a normális emberek megkövezték érte.
2018. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ismerős vett, 2 évesen a parkban séta közben felfordult és meghalt. Azt hitték megfulladt mert visszafordult a szájpadlása (tipikus szapis mopsz halál), de aztán kiderült hogy inkább keringési baja volt (tipikus szapis mopsz halál 2).
2018. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokon család ismerősüktől (pincében szaporító gennyládától) vettek egy mopszlit. 2 éves korában meghalt, nem tudom, pontosan mi baja lett, de nagyon durván ment a hasa, és csak erre az orvosi költségek meghaladták a 300 ezret.
2018. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után meghalt, mivel nem oltotta, féreghajtózta a szaporító, így férges és parvós is volt.
2018. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Mocskos helyről vettük, mert a képen szépnek tűntek, de ha már ott voltunk nem akartuk otthagyni szegényt.

Első utunk az állatorvoshoz vezetett, féreghajtózta meg minden, amit lehet, mi otthon megfürdettük stb. Első 3 hónapban csomó oltás kelett neki, mert egyet se kapott mikor elhoztuk. De onnantól nagyon szép lett, sz3pen fejlődött meg minden és azóta is jól van, nagyon szeretjük és ő meg nagyon hálás, hogy elhoztuk onnét.

Már 6 éves, kislány és Tumpinak hívom:D

2018. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Ja amugy 40 ezer volt.

#5 voltam

2018. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem, miért venné bárki is szaporítótól kutyát...
2018. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, sajnos a legtöbb ember szaporítótol veszi a kutyàjàt.

Egy ismerősöm is szaporítótol vett, 15evet élt és semmi baja nem volt. De tudok sok szapis kutyát, aminek minden baja van.

Én egy kutyámat se vettem onnan, nem is vennék. Volt egy Kaukázusim, most Amstaffom van. Anno egy Pincsit hosztam, ami szapis mentett kutya volt, neki sem volt baja szerencsére.

2018. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Azért vesznek szapis kutyát, mert olcsó...és mert senki nem tiltja, nincsenek büntetve a szaporítók ebben a retkes országban.


Bezzeg mondjuk Lengyelországban hatalmas pénzbírságot kapnak kutyánként azok az emberek, akikről kiderül, hogy szaporítók.

2018. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
22%

Szia én is szeretnék egy mopszot de hogyha te rögtön szeretnél venni akkor erre figyelj:

•ha a NETRŐl rendelsz (jófogáson lehet)akkor ezek legtöbbször 50.000 ft aminél a legnagyobb bizonnyal elég sok baja lehet a kutyának.

•De ha nem onnan rendelsz hanem menhelyről veszed vagy nagyon jó tenyésztőtöl akkor ott már 100-200 ezer körül van

•naponta kb. 0,5-2 liter vízre van szüksége de ezt ha megveszed úgy is elmondják ;)

2018. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!