Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség GF600 és a GF3...

Mi a különbség GF600 és a GF3 között, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Idős kutyámnak (akinek a gerincével és csípőjével is baj van) a GF600-at adom, most fog elfogyni az első doboz 1 hónapon belül.

Láttam hogy van egy 3. kiadása is a Glyco Flexnek, nem tudom eldönteni hogy melyiket rendeljem meg.


Van valakinek bármilyen tapasztalata?


A GF600-al kicsivel könnyebb lett a mozgása, de lehet hogy türelmetlen vagyok a termékkel. Ga a GF3 jobb, megrendelném neki azt, mert szeretem őt nagyon.


2018. febr. 27. 20:39
 1/3 Punisher 62 ***** válasza:

A GF3 Fiatal kutyáknak jó megelőzés képpen.

Fele akkora adagot tartalmaz.

Nagyon jókat mondanak a GF600 ról.

Jó választás volt,maradj annál.

Jobbulást a kutyusnak!

2018. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idős kutyánál, akinek beteg a gerinc, csípő, ne várj teljes változást . Az idő múlásával a kiegészítők sem tudnak már csodát tenni. Ilyenkor az orvos tovább tud megfelelő kezelést ajánlani. Meggyógyulni nem fog, de az életminőségén lehet javítani.
2018. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Maradok a GF600-nal, melle a Mobility Aid-ot adom neki! Tudom hogy nem fog meggyogyulni, de azt olvastam hogy hosszutavon hasznal ez, nyilvan minden kutyanak maskepp hasznal.

Ha ugy latom hogy fajdalmai vannak, orvos ir fel neki gyogyszert.

2018. márc. 5. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!