Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lehet? Vagy csak öreg mar?

Beteg lehet? Vagy csak öreg mar?

Figyelt kérdés
van már 14 éve egy kutyusunk. tacskó csivava keverék. mostanság eszrevettem állandóan a két lába köze huzza a lábait és csak áll. már öreg lehet az a baj vagy baja lehet?
2018. febr. 28. 12:28
 1/7 A kérdező kommentje:

elírtam bocsánat. :-)

krt lábai közé húzza a farkát

2018. febr. 28. 12:29
 2/7 A kérdező kommentje:
ha ki visszük sétálni elvégzi a dolgát és haza akar menni. egésznap fekszik. néha néha hanyik pedig összevissza nem adunk neki mindent. idegenekre ugat vagy macskára de ennyi. 14 éves mar
2018. febr. 28. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Végelgyengül. Sajnos ez a kutyakor végső határa.
2018. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott eszetekbe hogy esetleg orvoshoz vigyétek?
2018. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez a kor a kutyák végső határa???

Nem egy kistestű megéri a 16-18 évet. Persze, orvoshoz hordják, pláne ha panasza van!

2018. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrég altattam el a cicámat. Fokozatosan lassult. Azt hittem öreg (15,5 éves volt). Kiderült, hogy daganatos volt. Vidd el orvoshoz, vizsgálja meg és ha kell gyógyíttasd, ha nem akarsz magadnak lelkiismeret furdalást.
2018. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvos esetleg??


Úgy bírom,mikor az öregségre fognak mindent a kedves gazdik. Nem viszik orvoshoz,mert már szinte temetik szerencsétlen kutyát.


Én kutyám 16 éves,kitűnő formában tény,hogy speckó tápot és gyógyszereket kell szednie,de jól van,aktív,jó kedvű,szeret sétálni.


Annyi a dolog nyitja ha baj van rögtön orvos. Ha olyan gond van gyógyszerrel helyre hozható vagy szinten tartható. Nyilván vannak betegségek amik nem gyógyíthatóak. De előtte orvossal kell konzultálni és megoldást találni a bajokra.

2018. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!