Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. A vizslám mérgezett...

S. O. S. A vizslám mérgezett kolbászt evett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsi,kicsit eltúloztam.Az úgy volt,hogy sétáltunk a mezőn, engedtem póráz nélkül futkosni.A közelünkben van egy rókaodú,már több éve van ott.Na,és valamelyk hülye ember kitett az odu mellé rengeteg kolbászt.Én persze nem vettem észre,mert a kutya általában km,ekkel elfut messzire szaglászni.Mikor észrevettem,hogy eszik valamit,ráordítottam,ő elugrott,akkor vettem észre a kolbászokat.Majdnem szívrohamot kaptam.Hazamentünk,és mot nem tudom mit tegyek.Lehet,hogy mérgezett volt,de remélem,csak valaki tandom odarakta.De sajnos valószínű hogy mérgezett.Már hányatni is próbáltam,de csak öklendezett,és visszanyelte.Mit csináljak???

2018. febr. 28. 16:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos, amíg nem szívódik fel...! Ő majd szakszerűen meghánytatja, és nem lesz semmi baj!
2018. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Anya nem enged el az állatorvoshoz. Azt mondja,nem kell folytok pánikolnom,majd elvisszük,ha rosszul lesz.De lehet hogy akkor már késő!
2018. febr. 28. 16:34
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Remélem,hogy nem lesz baja a kutyusodnak.Mostanában több ember felhívta a figyelmemet arra,hogy a városon belül se engedjem el a kutyust.Vannak akik zsigerből utálják őket,és próbálják a kisállatokat megmérgezni.Településen kívül sem tanácsos a kutyát póráz nélkül hagyni,mert a vadászati törvény megengedi a kilövésüket.

Ilyen agymentes törvények vannak.

2018. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha roszul lesz akkor már nagyon késő mert akkor már hatni kezd ami akár 3 nap is lehet ha patkányméregről is van szó.A patkányméregbe véralvasdás gátló van ami szépen lassan és kinok közt fogja el vinni a méreg kb 2 óra allat át megy ygyomrán és akkor vége meg kell hánytatni és K vitamint adagolni neki de ezt az állatorvosra kell bizni.Ha nem vszitek be minek nektek kutya egy kutyáért felelősége kell válalni ha beteg akkor is orvoshoz kell vinni ha te etted volna meg akkor is ezt mondta volna az anyukád hogy majd ha roszul leszel mentek orvoshoz ugy is mindegy neked?:
2018. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Anya végül felhivta a dokit,ő azt mondta,hogy mák nem lehet hánytatni,mert már letelt az egy óra,ezért azt mondta,hogy ha látjuk,hogy bágyadt,hány,megy a hasa, akkor vigyük be.Most voltam ki hozzá,egyenlőre semmi baja hál'Istennek!
2018. febr. 28. 16:59
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Reggelre meg fog dögleni, ha igy álltok hozzá.

Tulajdonképp semmit nem csináltatok.

2018. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Ha anyád ilyen idióta mi a francnak tart kutyát??? Őt se kellene elengedni orvoshoz ha majd beteg lesz. Ne haragudjatok de ez nagyon gyakori és rohadtul elegem van az egész témából.
2018. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

KEzdjél mély gödröt ásni :)


Ennyi, a kutyátok simán elpusztulhat, amit ti ölbe tett kézzel végignéztek.

Felelős állatartás idióta népség!

2018. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A kutya az enyém.Anyámnak elég baja van most a hugommal aki szintén beteg.A kutyát most folyton figyelgetjük.És mondom,NEM BIZTOS hogy mérgezett.Lehet,hogy csak megromlott a kolbi,hát odadobták a rókának.

Falun élek,nem városban,ahol tényleg dobálnak ki mérgezett dolgokat.De mondom,ha rosszul lesz,rohanunk orvoshoz.Itt van nem messze.

2018. febr. 28. 17:11
 10/31 anonim ***** válasza:
65%
+Nem igaz, hogy egy óra alatt felszívódik a gyomorból!!!! Ez, tuti, hasomló eset miatt voltam kutyámmal orvosnál, a röntgen még akkor kimutatta azt a bizonyos dolgot a gyomrából. Valami itt nem kerek! Imádkozz akkor a kutyádért, ha már képtelen vagy ellátni, ha baj van!
2018. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!