Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki panelban tart kutyát hogy...

Aki panelban tart kutyát hogy tudja megoldani a kutyája vemhességét és a kiskutyázást?

Figyelt kérdés

Szomszédom bepároztatta a tk-s nj kutyáját és érdekelne, hogy ezt mégis hogyan gondolta kivitelezni egy panellakás 9.emeletén?

Mert pl úgy tudom, hogy amíg újszülöttek ott vannak, addig nem viheti ki az anyját, mivel beviheti kintről a fertőzést. De akkor hogy mozgatja le? Hova végzi a dolgát? Meg a picik nem csinálnak egy "kis" felfordulást a lakásban 8-10hetes korukig?

Szóval most minden ordítozástól eltekintve, nem vitatémát szeretnék nyitni, csak komolyan érdekel, hogy hogy zajlik egy tenyésztés főleg nagykutya esetén(mert a kistestűnek kirak egy macskaalmot pl) panellakásban. Aki próbáta már komolyan érdekel a tapasztalata.


2018. márc. 2. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Há ez egy normális tenyésztőnél nem így működik, én sem értem, hogy ezt hogy gondolta.
2018. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy gusztustalan szaporito, hagyjuk is az eszerveket meg hogy mit hogy kene
2018. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jó, én ezt értem. De most komolyan, ilyen esetben Ti ezt hogyan oldanátok meg? Lehetséges egyáltalán? -Nyilván, mivel ő is megoldja vhogy.
2018. márc. 2. 16:08
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Attól hogy valaki bepároztatja a törzskönyves kutyáját még nem lesz tenyésztő. A tenyésztő minősíttet, nyilván van tartva és eszébe nem jutna 50 nm-en kiskutyázni.... Valahogy megoldás, viszont a lakóközösség összefoghat, mert ugye a házirendben ki van kötve mennyi kutya lehet egy háztartásban. Egy ellésnél meg simán túllépi a létszámot.
2018. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezzel sajnos a kiskutyákkal szúrnának ki.
2018. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4-es, én ezt úgy tudom, hogy egy háztartásban ha anyakutyának kiskutyái lesznek, akkor x ideig túllépheti a számot.
2018. márc. 2. 16:12
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Már nem kötheti ki, hogy mennyi kutyát tarthatsz
2018. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Annyira érdeklődsz hogyan lehet ezt megoldani... Csak nem te vagy, aki a 9.-en akar kutyát szaporítani?
2018. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8:Nehéz lehet úgy, ha nincs is kutyám:D

Viccet félre téve, csak tényleg érdekel, hogy ezt hogyan lehetséges kivitelezni. Mert nyilván nem mi dem tenyésztőnek van udvara. Vagy de?

2018. márc. 2. 17:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha ennyire erősködsz megmondom hogy vitelezi ki: nyilván nem ért a tenyésztéshez és mivel szaporító, nincs tisztában ezekkel a veszélyekkel hogy a kutya beviszi a betegségeket a kölyköknek. A kutyát gondolom kiviszi a szokásos pisi-kaki körére és viszi vissza, ennyi. Vagy megmaradnak a kölykök, vagy nem. Ezt máshogy nem lehet "megoldani", és mivel csak szaporító ezért nem igazán érdeklik az ilyesmik. Majd a parvós kölyköket elviszik az új naív gazdák az orvoshoz és végignézik ahogy elpusztulnak.
2018. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!