Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan közepes nagyság...

Tudnátok olyan közepes nagyságú, vagy nagy kutyafajtákat mondani, akik lakásban is viszonylag jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Olyan kutyust keresek, aki otthon igazi kanapékutyus, és nem kezd el törni-zúzni a sok levezetetlen energia miatt. Tudom, hogy ehhez nekem is le kell fárasztanom a kutyát, viszont nem egy Border Collie kapacitású kutyát keresnék, aki 3 óra intenzív játék és fárasztás után is képes volt még szétszedni a házat (egyik ismerős kutyája).

2018. márc. 5. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Agarak.
2018. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Angol bulldog
2018. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nevelésfüggő, láttam már amerikai pitbullt benti kutyaként tartva, soha nem volt vele gondja a gazdájának.

Egyébként én labradort ajánlanám, de talán azt is úgy, hogy idősebb korában fogadod örökbe, pl 2-3 évesen, fiatalon szeretnek szétrágni mindent.

2018. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Bár ha alapból úgy állsz hozzá, hogy nem akarsz vele foglalkozni, akkor inkább macskát válassz
2018. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Bármilyen menhelyes vagy kivert kutya, akinek előtte rossz sorsa volt, csak jobban érezheti magát.
2018. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk vizsla és stafford van lakásban. Itthon mindkettő csendben elfekszik, mint egy szőnyeg :DD

Igaz, a vizslát nem ajánlom, neki tényleg extra sok mozgás kell, de egy stafford közepes energiaigényű.

Ezen kívül szinte bármely kutya tartható lakásban ( jó, a nagytestű, hosszú szőrű pásztorkutyák és szánhúzók kivételek).

2018. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!