Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS kellenének válaszok mert...

SOS kellenének válaszok mert nagyon aggódom! Mitől volt ez?

Figyelt kérdés

Most ébredtem arra, hogy a kutyának valami mentális porblémája lett úgy viselkedett mint egy (és tényleg nincs rá jobb szó) mint egy fogyatékos ezeket csínálta

Céltalanul bolyongot.

Úgy tűnt, mintha eltévedt és/vagy összezavarodott volna a házban. (az elején még két lábon se tudott álni)

Nem ismert fel és (elkezdte vízszintesen mozgatni a fejét ez kb pár másodpercig csinálta de ez nagyon iesztő volt)

Nem regált a nevére (és ugy kb semmire)

Noha szobatiszta volt (és volt lent este) bepisilt.+hányt

Tudom jól hogy valami baja van és reggel azonnal futok vele az orvoshoz de nagyon nagyon félek hogy elkel altatni még csak 9 éves eddig olyan volt mint egy fiatal kutya. Most lenyugodott és alszik remélem így marad reggelig.



2018. márc. 6. 04:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Ha olyan problémája van ami miatt altatni kell, akkor valószínűleg ha most lenne ott az orvos sem tudna rakta segíteni, ne félj, reggel amint tudod vidd orvoshoz. Az oltásai megvannak?
2018. márc. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A veszetség elleni az nincs(ami most kellet) de nem volt aggreszív semmi ilyesmmi csak elesett...Mien vizsgálatokat fog végezni mert a fizum 10.-én jön anyámnál meg nincs pénz és senkítől se lehet most kérni. ( a doki ismer minket tudja hogy kifizetjük mert volt hogy másnap v aznap vidtük a pénzt de kb ez most mennyi lesz ha nemistudom csinál egy vérvételt v ilyesmit?)
2018. márc. 6. 04:15
 3/14 anonim válasza:
100%
A vizsgálatért nem hiszem, hogy olyan sokat elkérne, de tisztázd vele még előtte, hogy neked ez nagyon fontos mert úgy látod valami baja van, és nem akarod hogy komolyabb legyen, de csak 10.én tudsz érte fizetni.
2018. márc. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
nem volt oltva manapság valamivel? Amiatt is lehet zavart
2018. márc. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most meg reggel teljesen jól van mitől volt ez :O(ugyan az mint volt kis köcsög kunyigép :D ) ...de ma fel lesz hívva a doki ha mondja hogy vigyem át akkor átviszem :)
2018. márc. 6. 06:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Epilepsziás rohama volt
2018. márc. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehetett az agyvérzés is.
2018. márc. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne hagyd annyiban, ha szereted őt. Ez súlyos roham volt, bármikor visszatérhet, jobb a végére járni és kezelni, még ha pillanatnyilag jól is van.
2018. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sanszos az epilepszia.
2018. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Én öregkori demenciára gyanakszom. Hiába csak 9 éves, sajnos néhány kutyánál előbb is kialakulhat ez a betegség, mint az embereknél.

Az epilepszia teljesen más, amit a te kutyád csinált, inkább utal kezdődő elbutulásra.

Konzultálj az orvossal, hátha nincs nagy baj! Sok sikert!

2018. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!