Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korára KELL...

Mennyi idős korára KELL kihullania a kölyök fogaknak?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves jack russell-terrier keverék kutyám és a 2 felső szemfoga duplán van.

[link]



2018. márc. 6. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hónapos korban kezdik váltani, az én ír szetteremnek 6 hónaposan már kiesett az összes. Az új fog is kinőtt már, szóval valószínűleg hamarosan kiesik. Ha mozog a tejfog, de nem tud kiesni akkor esetleg kiszedheted, vagy vidd el dokihoz és kihúzza. Adhatsz neki rágókát is.
2018. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámnak is volt ilyen dupla szemfoga féléves kora körül, de aztán néhány hét alatt kitolta a végleges és kiesett. A futtatón van egy pajti, aki nem volt ilyen szerencsés, még egy éves kora körül is megvolt neki, nekik végül műttetniük kellett.

Rongyozzatok sokat, nekünk szerintem az segített leginkább.

2018. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete már így van neki, nem mozog. Igen rongyozunk, hátha meglazul. Köszi nektek
2018. márc. 7. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!