Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha gyerekkoromban volt kutyám,...

Ha gyerekkoromban volt kutyám, de elhanyagoltam, és a szőrét is meghúztam amikor nekem akart jönni, akkor így 40 felé vehetekbkutyát?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt a kérdést így 40 felé komolyan feltetted, akkor inkább ne.
2018. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Két évesen meg akartam tanítani a macskát normálisan, két lábon járni. (Ne kérdezzetek semmit)


Szegényt a szőrénél fogva húzgáltam.


(Ő meg szerencsére felfogta hogy nem bántani akarom, csak gyermeki jószándék vezérel, nem bántott)


Most három macsekkal élek együtt, hepin :)


Egy gyereknek még nincs annyi felelősségérzete, ami 40 felé már bőőőven kialakult

2018. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
NEM!
2018. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor nekem akart jönni, vagyis rámmordult, megugatott, már 14 voltam. És meghúztam ijedtemben a szőrét.
2018. márc. 6. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amint megtanultam járni, felültem a németjuhászunk hátára, a szüleim csak annyit láttak, hogy boldogan simogatom a kutyit, aztán már fent is vagyok a hátán. Szerencsére jófej kutyus volt, nem harapott meg és nem rohant ki alólam, csak leült, én meg kacarászva leszánkáztam a hátán.

Gyerekkorában mindenki idiótán bánik az állatokkal, pláne akkor, ha a szülei nem tanították meg neki, hogy hogyan is kell. Viszont ha elég felelősséget és elhivatottságot érzel magadban egy kutya iránt, akkor ne a gyerekkori élményeid befolyásoljanak, nekem is lett azóta kutyám, akivel teljesen normálisan bánok.

2018. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De még igent, vagy nemet nem mondott senki.
2018. márc. 6. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Én rosszat álmodtam(hogy meghalt a kutyám) és az éjszaka közepén kiszöktem hozzá. Reggel a szüleim a kutyaólban a kutyuson fekve találtak meg:D

Bátyám meg az utcán egy idegen bobtail nyakába csimpaszkodott:D Anyával mentek vhova, gyerek meg elszaladt, hogy kutyuuus, anya nem érte utol:D Két éves volt akkor a tesóm:D

2018. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


1. vagyok, megfogalmazom másképp szúrós megjegyzésem: 40 felé felnőtt fejjel azért ezt el kéne tudni dönteni. Ha komoly a kérdés, hogy lehet-e kutyád csak mert 25 éve nem kezelted túl jól, akkor tényleg ne legyen, mert ez gyerekes bizonytalanság.


Szereted a kutyákat? Törődnél vele? Ha igen, akkor legyen. Csak ne legyél ilyen tutyi-mutyi, mert a kutya akkor érzi magát biztonságban, ha te vagy a falkavezér.

2018. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen öltöztettem a játék baba ruháimba szegén kutyusunkat ovisként. Minden gyerek csinál butaságot..szülők dolga rászólni..

Most 26 vagyok, és felelősségteljes. Két kutyus büszke gazdija vagyok.

Szerintem neked kéne eldöntened, hogy el tudod e tartani úgy, hogy jó minőséggel eteted, és hogy ha morog játszani hív stb megijedsz e és elrohansz a saját kutyád elől vagy sem. Ha a válaszokat magadnak tudod, akkor el tudod dönteni. Esetleg gyereked van?

2018. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!