Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kérdésem csak ennyi, Te...

A kérdésem csak ennyi, Te felszeded a kutyakakít mikor sétáltatod a kutyád?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Normális ember felszedi
2018. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen. Épp úgy, ahogy kint az udvaron is.
2018. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
2. vagyok, Az azért mindig megdöbbent, hogy sok embert jobban zavar a kutyaszar, mint a rengeteg szemét, vagy a rágó, amit az emberek lépten-nyomon elhajigálnak bárhol. Mindkettőnek ugyanolyan figyelmet szentelhetnének.
2018. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze, ez alapvető dolog. Viszem a zacskót, semeddig nem tart felszedni. És előző: szemetelni sem szokásom.
2018. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Otthon, suliban illetve lakott területen össze. Határba nem.
2018. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
# 4 Elhiszem. Szinte biztos vagyok benne, hogy akik felszedik a kutyájuk után, azok nem dobálnak el mindenféle szemetet. De vannak, akik borzasztóan felháborodnak a kutyaszaron, miközben a szemetüket akárhol eldobják.
2018. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mindig. És szidom a sok kutyatartót, mert teli van szrva a Dunapart, ahol sétálunk.
2018. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Felszedem, igen.

Egyébként az embereket miért mindig a szerves anyagokból álló, hamar lebomló, full "bio" kutyakaki zavarja, amikor még a természetvédelmi területen is van, hogy térdig lehet gázolni az illegálisan lerakott hulladékban? A kiömlött gázolajtól kezdve a halott német katonáig mindent lehet ott találni, de az természetes, mert ember csinálja...

2018. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

En is mindig tisztessegesen osszeszedem a kutyam utan. Falun lakom, nagyjabol allando az utvonal a sok ugato kutya miatt..

Nagyon sok gazdi nem szedi ossze mert falun vagyunk.. vagy mert erre ugy se jovunkt tobbet. Es mindig engem csesztetnek hogy szedjem ossze a kutyam utan... (mert kb csak engem latnak rendszeresen)

2018. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen es elegem van h en meg mindig kutyaxarba lepek
2018. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!