Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the Wild táp mellé...

Taste of the Wild táp mellé kell még valami kiegészítő?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális esetben nem szükséges. A tápokat úgy állítják össze (a jobbakat legalábbis), hogy minden meglegyen benne amire szüksége van a kutyának. Adj olyan típust, ami lefedi az igényeit, pl ha sportkutya, vagy kölyök, akkor ennek a célcsoportnak valót válassz.
2018. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Puppyt vettünk neki, 5hónapos. Pit bull ról van szó.
2018. márc. 8. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Kölyköknél figyelni kell, hogy meglegyenek a tápanyag arányok, pl. a túl sok és a túl kevés kálcium is fejlődési rendellenességeket okozhat. Figyeljetek, hogy ne hízzon el, nem jó ha fiatal korban terhelődnek az ízületei. Egyébként egy jó minőségű táp mellett szerintem nem lesz gond :)
2018. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jo minosegu melle nem kell, ha nincs valamilyen problemaja.


Kicsit tulzaaba lett vive a kieg adasa... en is adok, ha olyan problemaja van. Sokan meg egeszseges kolykoket is 3-4 felevel tomnel.

Ne legyel ilyen🙏🏻

2018. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is evvel etetünk, sportkutyákat. Amit én tapasztaltam a táppal, hogy ha az előírt mennyiséget kapja akkor hizik a kutya, tehát mi az előirt mennyiség 85%-90%-át adjuk, és így teljesen jó a kölykök súlya. (bár ez kutyafüggő) Nyugott szívvel ajállom még a ToTW körül az utobbi kialakult balhé ellenére is...
2018. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!