Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 anonim válasza:
40%
Nagyon sajnálom..tölts vele minél több időt
2018. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/152 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk megnevelhetted volna, de még így sem menthetetlen. Egy egészséges kutyát nem kell elaltani ha a neveletlenségen kívül más baja nincs.. Keress neki egy hozzáértő családot aki rehabilitálja és akkor nem kell elvenni az életét. Ez aztán a felelős állattartás.
2018. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 anonim ***** válasza:
88%
Közös utolsó perceket töltsétek el. Sok percet tölts vele, készíts róla sok fotót és videót. Ha szabad kérdeznem, milyen fajta? Mikor volt legutoljára veszettség ellen beoltva? Ha beoltatjátok, lehet megússzátok az altatást.
2018. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/152 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegetőzésre nem szabad adni, mert azzal csak felbátorítjátok őket... Ha annyira akarják, akkor jelentsenek csak fel, legalább akkor tudjátok tisztázni az ügyet.


A kérdés itt az, hogy a szomszéd gyerek mit csinált, hogy megharapta a kutya? Egyáltalán miért ólálkodott a kutyátok közelében? A szülei hol voltak amikor az eset történt?


A másik kérdés az, hogy a kutyátok megfelelően van-e nevelve? Előfordulhat, hogy mindkét fél hibázott, de lehet, hogy csak a szomszéd volt hibás. Ugye érzed, hogy mindkettő változatban szerepel a "szomszéd"? Ha elaltatjátok a kutyát, akkor az ő felelősségükkel mi lesz? Nekik is vállalniuk kellene.

2018. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 anonim ***** válasza:
99%
Honnan tudjátok, hogy nem éppen a szomszéd gyerek volt a hibás? Szerintem szólj a szüleidnek, hogy vonják kérdőre őket! ..Egyáltalán mi dolga volt a ti kutyátokkal?
2018. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/152 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha leadjátok a kutyát akkor is megoldódik a probléma, nem értem, hogy miért a legdrasztikusabb változatot kellett elfogadnotok, adva a szomszéd fenyegetésének.
2018. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 A kérdező kommentje:

Be van oltva. 3éves husky :(

A baj, hogy a kutya ment át hozzájuk :(

2018. márc. 8. 21:29
 8/152 anonim ***** válasza:
98%
Ajándékozzátok el, csesszétek meg, nem megölni kell.
2018. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az "ügyet" ki kellett volna vizsgálni, akár úgy is, hogy "feljelentenek" benneteket. A fenyegetésnek nem szabad felülni, mert ilyenek vérszemet kapnak és további, egyéb jelegű fenyegetést is várható. A "feljelentéshez" ugye orvosi látlelet is kell, tanúk és a körülmények pontos tisztázása. Ha egyébként a kutya békés és nem támadó fajta, akkor egy ilyen drasztikus "megoldás" semmiképpen nem támogatható.
2018. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/152 anonim ***** válasza:
97%

Meg ne próbáljátok elaltattatni!!!

Fajtamentés? Állatvédők?

Egyáltalán merre laktok???

2018. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!