Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves kutyám mániája az...

7 éves kutyám mániája az utóbbi 2 hónapban, hogy az ágyamra pisil. Kölyökként fordult elő ez utoljára. Nem értem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

7 éves lesz idén a szuka havanese kutyám. Fiatal korában fordult elő,hogy az ágyamra pisilt. Azóta nem. Két hónapja hetente mosom a paplanomat,ágyneműmet. Van mikor nem vagyunk itthon akkor megy rá. De van,hogy itthon vagyunk. Mostani esett éppen teregettem amikor befut a szobámba, azt hittem lopott vmit,erre az ágyon rajta kaptam ahogy pisil,megfogtam a grabancát megrángattam és beküldtem a helyére.


Már elegem van,hogy heti 1x eljátssza rendesen sétálunk,tehát ez nem lehet rá ok.


Fogalmam sincs mit csináljak :/


2018. márc. 9. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1#

Te pedig kutya nélkül vagy gusztustalan.

De ha ennyire nem bírod a kutyákat akkor miért nézed/válaszolsz a velük kapcsolatos kérdésekre?:)

2018. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom azóta kitörlődött a válasz.

Előző válaszoló voltam.

2018. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát passz.. esetleg zárd ki abból a szobából
2018. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mit keres egyáltalán az ágyad környékén?

Egyébként, minden alkalommal üsd meg, azt leszokik az róla.

2018. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondj többet a körülményekről: volt valami változás? Bármi: új családtag, új állat, esetleg valaki elköltözött, többet vagy távol, mint szoktál (vagy egy másik családtag), érte-e a kutyát bármilyen trauma stb.

"Csak úgy" egy kutya sem feledkezik meg a szobatisztaságról. Vagy lelki vagy szervi oka van: szóval ha tényleg semmi sem változott, akkor vidd el kivizsgálásra!

2018. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom kizárni,mert a másik mellette lévő 16 éves kutyám aki alig lát,alig hall meg van szokva,ő kedvenc helye az ágyam alatti rész. Ott szokott aludni ha nem vagyunk itthon. Nem szeretném kizárni,mert a változásokat nagyon nehezen viseli!!!


Ha itthon vagyunk akkor meg érthető módon nem zárok be semmit, mivel járkálok én is,teszek veszek.


Egyszer már rajta kaptam megszidtam. Remélem a mostani hatásos volt,mert fél óráig nem foglalkoztam vele,pedig jött puncsolni.


És ágyban alszanak,ha vkinek nem tetszik ez van.

2018. márc. 9. 18:54
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi változás nem történt!


Nem gondolnék szervi problémára mert sehová máshová nem pisil. Csak az ágyamra hetente 1x.


Ha beteg lenne akkor többször bepisilne szerintem és nem csak az ágyra heti 1x.

2018. márc. 9. 18:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ötletem sincs :/
2018. márc. 9. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak valamiért stresszel:(
2018. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől,pedig még mostanában kevesebb a melóm és sokkal többet tudnom sétálni vinni.
2018. márc. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!