Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a ruhamérete egy felnőtt...

Mi a ruhamérete egy felnőtt bichon havanesenek?

Figyelt kérdés

A ti kutyusotok S méretűt vagy M-eset hord?

(Mielőtt valaki belém kötne:igen, ha hideg van adnék rá kutyaruhát, és nem, nem csinálok belőle bohócot. :D )

Köszi előre is a válaszokat!


2018. márc. 9. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknál nincs ilyen stabil S meg M, meg kell nézni a kinézett bolt mérettáblázatát, lemérni a kutyát, és aszerint venni. Nekem törpepincserem van, és van neki XS-es meg L-es ruhája is, és mindkettő passzol.
2018. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én kutyusom még kölyök, 5 hónapos, csak érdekel ez a téma. :)
2018. márc. 9. 20:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Az durva! XS meg az L azért nem ugyanakkora általában. Igazad van egyébként, biztosan rendelkeznek mérettáblázattal.
2018. márc. 9. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült olyan téli kezeslábast venni kölyökkorában, ami felnőttként is jó rá, de elég nagy dilemma volt, most megnéztem, ez meg M-es :)

Simán rákerestem a fajta átlagos felnőtt méreteire, és aszerint rendeltem neki. Általában a háthossz elég megállapítani a méretet, néha kell a nyak vagy a mellkas is.


Esőkabátoknál általában a mérettáblázat alja a miénk (az ilyesmi minden méretben kelendő), a többi ruhánál meg szinte teljesen véletlenszerű.

2018. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérd le mert azért vannak eltérések. Mérd le a hosszát a nyakánál és a hasánál is. A ruhák által szokott lenni mérettáblázat is a ruhák is más más méretre vannak szabva lehet hogy az egyikből jó az M es de a másikból már L es kell
2018. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges már tavasszal ruhát venni,főleg egy kölyök kutyának akinek 1 hónap múlva már nem lesz jó a mérete. Nekem egy havám van és bichon frise, felnőtt korban vettem rájuk ruhát csak.

Kölyök kutyáknak feleslegesnek érzem. Egy kölyökkel annyit nincs lent az ember,hogy megfázzon.

2018. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, egyedenként változó. Az én kutyámnak M méretű ruhák jók általában (de az az ebay-es méret). Szóval inkább úgy keress, hogy mekkora mellkas körfogatra jó a ruha, azt is felszokták tüntetni. Meg érdemes háthosszt is mérni.

De én már láttam olyan "havanese"-t, ami majdnem akkora volt, mint a mini néven elterjedt yorki, szóval ez nem behatárolható dolog... :D


Nekem lassan 3 éves kiscsajszim van, azért megosztom, hogy nála mik ezek a paraméterek, hátha ad támpontot:

- marmagasság(pálcával): 26 cm

- mellkas körfogat: 44 cm

- hát hosszúsága 36 cm

2018. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!