Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb hany percig szoktatok...

Kb hany percig szoktatok gyakorolni a trukkoket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 19:52
 1/5 anonim válasza:
Én napi 3*szor 10 percet.Többet nem,mert megunja :)
2018. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen feladat. Van, amit hosszabban, van, amit rövidebben. De 20 percet általában simán bírnak.
2018. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon eltérő.

Nekem volt 2 pulim, sajnos már csak 1 él. Meg egy komondorom.

Az idősebbik puli tizen-évesen is egy energia bomba volt, fiatal korában meg... kb én untam meg hamarabb a szórakozást.

1 óráig simán tanítgattam trükkökre, nem ugyanarra, hanem felváltva.


A komondor meg- nem is tudom lehet e gyakorlásnak hívni. Kb a 2. után, (másfél perc?) mikor rájött hogy ennek semmi komolyabb értelme nincs, nézett rám szánakozva, mint egy hülyegyerekre, aztán lefeküdt aludni. :D

2018. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a komi nem trükktanulásra lett kitalálva:D

Én a mudimmal napi 1 órát foglalkozok úgy, hogy keresős feladatok, trükkök, logikai játékok. Vagy ha látom, hogy nincs a toppon, akkor 40 perc, a maradék 20 percbe meg frisbiesünk.

2018. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kutyaja valogatja mennyi ideig tud figyelni, hogy az meg is maradjon. Nalam van aki napi 10perc, es van, aki imadja, igy napi 2x 30perc utan is csinalna meg.
2018. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!