Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hullik ennyire a kutyám...

Miért hullik ennyire a kutyám szőre?

Figyelt kérdés
Ő egy bichon bolognese kutya (de nem fajtatiszta) és nagyon hullik a szőre. Nem hiszem hogy vitamin hiány miatt lenne vagy ilyesmi.felemelem megsimogatom es mar olyan mintha szorbe furodtem volna,rettentoen hullik neki.Samponnal vagy valamivel lehetne ezt enyhiteni?

2018. márc. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ez kutyáknal termeszetes azzal lehet rajta enyhiteni hogy napi többszőr kifésülöd neki vagy napi 1x legalább én a kinti kutyusomat is átszoktam fésülni előszőr többszőr aztán már lehet ritkábban mert ilyenkor rengeteg szőre kijön
2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es milyen fesu lenne a legjobb?
2018. márc. 11. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikustol kerhetsz velemenyt, ott ki is probalhatod ha jo fej, hogy melyik lenne a legjobb. Nekunk a furminator semmit nem ert, pedig agyon dicserik. Mi fureszlapos megoldast hasznaljuk. De ahany kutya, annyi tapasztalat.

Halolajjal valamennyire kordaban tudod tartani a hullast. Nekem olyan 20-30%kevesebbet kell feltalaritanom miota kapjak :)

2018. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem bichonod van hanem keveréked,mert egy bichonnak mindegy,hogy bolognese,havanese,frise nem hullhat a szőre,mivel hipoallergén fajta. Nekem kettő is van és több hajszálat találok,mint kutyaszőrt.


Tehát neked egy keveréked van!!


Amiknél természetesen a szőrhullás.


Bichonra furminátor tiltott egyébként!

Leginkább egy tükrös kefe kellene,ha valóban bichon lenne..


Tudsz róla egy fotót felrakni? Szőre milyen? inkább szálkás keményebb vagy puha?



Kutyakozmetikus vagyok,de amíg nem látom a kutyát és nem tudom milyen a szőre nem tudok rá ajánlani semmit.

2018. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!