Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a bódításról?...

Mit gondoltok a bódításról? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Ma voltunk orvosnál, aki tovább küldött röntgenre, mert valószínű, hogy csípő becsipődése, vagy izületi gyulladása van, ezt a röntgen megmondja holnap. Volt már altatva mikor ivartalanítva volt, de akkor is nagyon féltem. A bódítás tudom, hogy nem annyira komoly, de félek, hogy bármi történik. Azt mondta az orvos, hogy lábon megy haza, és ne aggódjak. 2 éves fiatal kutyusról van szó (kistestű)
2018. márc. 12. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már hogy a félelmed nagyobb mint a kutya fájdalma?
2018. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, nekem is volt a kiskutyám bódítva annó, mikor a fogkövét szedték. Nem volt semmi baj, kicsit részeg benyomást keltett az úton hazafeléyde ő is pici lábacskáin jött. Bár útközben visszaaludt és ölben vittem, otthon aludt még vagy 12 órát, aztán pörgött ezerrel, mintha mi sem történt volna:D
2018. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy félsz, de ha volt már altatva a kutyusod és nem volt gond, akkor szinte semmi okod. A bódítás nem mélyaltatás, nem szokott gond lenni általában, főleg fiatal kutyánál.
2018. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz gond. A csípőjét csak bódítva tudják megfelelő pózba tenni a felvételhez. A kutyának a pulzusát, légzését bódítás közben is percenként ellenőrzik, nem lehet probléma :)
2018. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolok róla semmit,ha muszáj,mert a kutyának fájdalmai vannak akkor meg kell csinálni és kész.


Egyik kutyámat műtétek a szeme miatt, ínszalag-szakadás miatt és fogkőleszedése miatt.


MInd3-at túlélte. Nem kell sajnálni nem kell félni. Muszáj. Nyilván mindenben van kockázat. De ezen túl kell lenni.


Másik kutyánkat pár hónapja ivartalanították. Nyilván elaltatták hozzá.


Főleg egy fiatal kutyánál nem kell félni,mivel előzőset vérvizsgálat kell,hogy altható-e a kutya.Ha nem az kiderül a vizsgálatból. Ha gépes altatás van akkor meg a gépen figyelik a légzését,szívét stb. Ha bármi lenne,de nem lesz ott rögtön látják.

2018. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!