Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hogy ilyen jól viselke...

Létezik hogy ilyen jól viselkedjen egy kölyök kutya? Póráz nélkül sétáljon mellettünk?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve került hozzánk, most múlt 8 hónapos.

Soha semmit nem rágott szét.

Nem ugatós, nem ugrál fel a saras lábával( a szárazzal sem)

1 hét alatt meg tanulta hogy jelezzen ha leakar menni, leül még pórázt teszek rá megvárja míg leveszem mindezt kb 1-2 hét alatt minden erőfeszítés nélkül megtanulta.

Kezdettől fogva hallgat a nevére( akitől elhoztuk adta neki) 10 perc alatt meg lehet neki tanítani bármit.

Ha póráz nélkül sétálunk jön velem jelez ha szeretne játszani egy másik kutyával csak akkor megy ha engedem.

Bármikor vissza tudom hívni. Ha 20 méterről kiabálok neki hogy Daisy ül/marad leül vagy ott megáll es ott is marad.

Mindezt 1 hónappal a hozzánk kerülése után.

Már megy neki az élelem megtagadás.

Volt már kutyánk vele bagyon nehéz volt.


2018. márc. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg létezik, ha leírtad. Mi a kérdés? Jó kutya.
2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Dicsekedni jottel? Miert pont ide?
2018. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Létezik igen.

Büszke vagyok rá de nem dicsekedes volt a szándékom

2018. márc. 12. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak könnyebben, ill. nehezebben nevelhető kutyák. A tied az előbbi kategóriába tartozik.

Nekem kettő van. Az elsővel vért izzadtunk, mire megtanult sétálni, vagy el bírta viselni más kutyák társaságát. Piszok domináns kutya. A fiatalabbat kenyérre lehet kenni. Első perctől fogva szófogadó, kedves, bájos, soha semmi baj nincs vele.

Nem egyformák.

Élvezd, hogy a te kutyusod ennyire jó.

2018. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyám ennyi idősen már ágyba hozta a kávét reggelente.
2018. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Okos kutya lehet. Milyen fajta?
2018. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

A többiek már megválaszolták, így én csak erre válaszolnék most: "Póráz nélkül sétáljon mellettünk?"


TILOS póráz nélkül sétáltatni! Akármilyen jól is viselkedik, egy ismeretlen szituációban lehet, hogy megijed valamitől és elszalad. Azt se felejtsük el, hogy nincs minden embernek kutyája, vannak akik félnek tőlük és számukra nem megnyugtató látvány, ha egy póráz nélküli kutya sétál melletted. Ha rendőrrel találkoztok véletlenül, akkor kapásból meg is büntet.

2018. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Az én kutyám is Dézi :) és ő is könnyen nevelhető :) örülj neki, legyél büszke rá nagyon :) és dicsekedj nyugodtan!!! :)
2018. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!