Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp tárolás?

Kutyatáp tárolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék,hogy ti hogyan tároljátok a kutyatápot. Láttam a Fressnapf oldalán,hogy vannak ilyen tároló dobozok,amik kisebb helyet foglalnak,mint a több zacskónyi táp,de őszintén szólva,én kicsit borsosnak tartom az árát. Esetleg,ha veszek egy műanyag dobozt egy lakberendezési boltban,abban is tarthatom,vagy az nem egészséges?

Nektek mi vált be a legjobban? Használja valaki ezt a "dobozos" módszert?


2018. márc. 13. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a nagy zsákjában tartom.

8 éves a kutyánk, soha nem lett baja a tápnak, pedig 10-15 kilós kiszerelésben vesszük.

El van zárva a hűvösebb kamrába, a napi adag kimérése után mindig visszacsavarom rá a zacsit, így levegő se igen éri.

2018. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tárolónak eddig fémdobozt láttam, adott márkatáphoz kapcsolódóan üzletben. Olyasmi fém doboz, mint ezek a fedeles sütis dobozok, ikeában lehet hasonlót kapni. Én műanyag helyett ilyenben tárolnám, ha rendesen zár a fedele, a frissen tarthatósága szerintem jobb, mint egy műanyagnak.

A Fressnapf oldalán én csak azt a műanyag konténert láttam, üzletben biztos van nagyobb választék is. A lényeg végül is annyi, hogy légmentesen záródjon, szóval akár ételhordóban is tarthatod, csak nem hiszem, hogy abból találsz elég nagy méretet.

Itt van olyan, ami olcsóbb, mint a fresis, bár még mindig elég magas ára van. De nézd át a leírásokat, és onnantól fogod tudni, mire figyelj. :)

[link]

2018. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan vegyél egy nagyméretű zárható tárolódobozt:) Én is dobozban tárolom őket. van két szupi Royal caninosom.
2018. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Brit Care-rel etetek, visszazárható zacskója van. Nagy kiszerelésben jön, abból egy kisebb, ugyanilyen visszazárható zacskóba töltök át 2-3 kg-t, így a nagyot ritkábban kell nyitogatni, nem megy tönkre a zárja. A nagy zacskót félreesőbb helyen is tároljuk, a kisebb meg kéznél van.


De a műanyag doboz is tökéletesen megfelel a célnak, csak jól zárható legyen.

2018. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

Közben rájöttem,hogy marhaság az ára miatt aggódni,mert úgyis csak egyszer kell megvenni. Sajnos elég kis helyen kell tárolni a tápot,csak ez felel meg rá,és többet kell venni,mert messze van a bolt,és egyszerűen már rám borul a rengeteg kutyakaja,ezért gondoltam a dobozra :D

Szép estét mindenkinek!!

2018. márc. 13. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kertes házban laktok, akkor mindenképpen jobban jársz a dobozzal, a zsákot kirágják az egerek :(
2018. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam.. Köszönöm szépen! Akkor tényleg a doboz marad. Eddig szerencsére nem rágta ki semmi,de most,hogy ezt tudom,amilyen szerencsém van,tuti most fog történni valami :D
2018. márc. 14. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!