Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított szuka kutyám...

Ivartalanított szuka kutyám imitálja a párzást a lábammal? Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 3 hete hogy ivartalanítva lett, eleve nagyon aktív kutya volt már előtte is csinálta ugyanúgy a lábammal. És azt hittem meg úgy is olvastam hogy ivartalanítás után majd ez megszűnik, ezért olyan fura nekem ez. Már azon is gondolkoztam hogy rosszul végezték a műtétet. Vagy volt már más is így? Olyan kellemetlen.
2018. márc. 13. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, dominancia. Tiltsd neki.
2018. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogy tiltsam meg neki? Az a baj hogy nem hallgat rám sosem.
2018. márc. 13. 14:17
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Most akkor a te kutyád, vagy nem?

Mert ha a tied, és nem hallgat rád, akkor nagy baj van!

Akkor ki neveli? Senki?

2018. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Normális.

A kutya domináns, és valószínűleg frusztrált. A nevelés hiánya miatt. Kezdd el megnevelni a kutyádat, ezt pedig ne tűrd el tőle.

2018. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Az ivartalanítás sem normális. A kutyus még emlékszik a jóra...
2018. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez dominancia, a félre nevelés jele. Semmi köze a párzáshoz. De ha még ezt sem tudod letiltani, keress fel egy jó kutyaiskolát! Csak azt nem értem, hogy miért nem nevelted eddig? Minek kellett kutya, ha nem foglalkozol vele normálisan?
2018. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az én kutyám persze, de lehet nem engem tekint a gazdájának hanem apukámat. Rá hallgat, de ő ritkán van itthon meg amúgyis én szerettem volna őt. Úgyhogy nekem kell vele foglalkozni csak nehéz hogy bármit csinálok nem engedelmeskedik nekem. Felugrik mindenkire, néha harapdál, és mindig kiszökik ha látja, hogy valaki épp nyitja a kaput. Gondolom rossz gazdi vagyok.:(
2018. márc. 13. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Mivel veled van sokat, ez így sehogyse jó, meg kell tanítanod neki, hogy előrébb vagy a rangsorban, még ha apukádat tekinti is falkavezérnek. Egyértelműen nagyon neveletlen kutya, nem szabad hagyni, hogy ilyen legyen. Ezt még én is tudom, pedig kutyám sincs, csak sokat olvastam ilyen témákban (s amúgyis világos, hogy harapdálást és dominálást nem szabad hagyni a kutyádnak).
2018. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Valóban hatalmi harcról van szó. - Jó hír, sose késő elkezdeni! - Keress egy jó kutyaiskolát, és gazdája leszel, nem cselédje..;)
2018. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak annyi mindennel kell foglalkoznom mellette hogy alig van időm. És nem mértem fel azt hogy őt is nevelni kell majd. És azt sem tudom hogyan kezdjek hozzá. Kutya suli meg nem nagyon van itt a környéken sajnos. De majd utána nézek a dolgoknak még. Végülis sosincs késő. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. márc. 13. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!