Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te mit sportolsz a kutyáddal?...

Te mit sportolsz a kutyáddal? Milyen fajtájú és korú? : ) Én: súlyhúzás és őrző-védőzés,2 éves amstaff

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat ^^

2018. márc. 13. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tacsi-jack russel mix: canicross, agility és dog dancing, bá vele csak hobby szinten sportolok, a lemozgatás kedvéért. Ő kb, 8-9 éves.

Máltai selyemszőrű (11 hónapos): vele ugyanez, de vele nem futok rendszeresen, csak néha-néha elmegyünk 1 km-t futni, hogy szokja, ha nagyobb lesz már hosszabb távokat is futni fogunk. Az agility ugyanúgy hobby. A DD-t viszont el fogjuk kezdeni verseny szinten.

2018. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őrzővédőzünk. 14 hónapos Amstaff és 4 éves Kaukázusi.
2018. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Belgám van, futunk, úszunk (nyáron), agilityzünk, hegyet mászunk. 7 éves.
2018. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Red nose pitbull(vörös) 6 éves szuka(Ziva), blue nose pitbull(kék) 2 éves kan(Hugo), tricolor pitbull(kék-vörös-fehér foltos) 4 éves szuka(Trinity).

Mindhárommal súlyhúzás, bikejöring motoros változata, illetve hegymászás hátizsákkal, amiben szintén van súly. Na meg engedelmes.

2018. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, elírtam, Trinity kan.

Csak annyira ráfókuszáltam a közeljövőben érkező kislányra, hogy szukának írtam véletlenül:)

De akkor már leírom, jelenleg 2 hetes a csöppöm, fekete-fehér foltos szuka, Oreo lesz a neve:)

2018. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy 4 éves szuka holland juhászom van, Tora(tigris), akivel kb mindent csinálunk: őv, engedelmes, agility, terelés, dog dancing, flyball, frisbie, nyomkövetés, illetve a napi mozgáshoz hozzátartoznak a több órás túrák, hegymászás, úszás, klikkerezés, labda, kötélhúzás stb

(Kicsit sem hiperaktív a kutyám..)

:DD

2018. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Rottweiler és Németjuhász keverék:

Futás, súlyhúzás, apportírozás ^^

2018. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Border :) Idén 4 éves

Terelés, agility, Obedience, trükkök és Frizbi :)

2018. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

foxi-mudi keverék: agility, friesbee, canicross

német juhász-kau mix: nyomkövető, őrző-védő, bikejöring

2018. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhásszal nyomkövetünk és engedelmesezünk. No meg nagyokat sétálunk és labdázunk, más kutyusokkal nagyon óvatosan játszik.

Ő nem az a fajta védőkutya típus, inkább nyugodt és engedelmes.

6 éves már, világéletében ilyen kis retriever lelkű volt a drágám.

Szami(szamóca) névre hallgat.

2018. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!