Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bab az mérgező a kutyának?

A bab az mérgező a kutyának?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudja megemészteni ezért nem javasolt adni nekik.
2018. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mėrgező, de nem hasznosul belőle semmi. Ahogy a krumpli is átmegy rajta. Ezėrt nem is kell adni neki.
2018. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! :)
2018. márc. 13. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A bab nagy mennyiségben nem jó, mert felfújódhat tőle és az veszélyes lehet. Amúgy, ha valamiben van egy kis baba, az még nem baj, de pl. babfőzeléket már ne adj neki. A borsóval ugyan ez a helyzet. pl rizibiziben elmegy, de kifejezetten borsófőzeléket már ne adjunk!
2018. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* bab van benne, nem kis baba XD bocsi
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Chilis babot akartam volna neki adni. És nem volt csipos sem, hogyha az baj lett volna csak a bab miatt nem adtam neki. Nem tudom baj lett volna e mert nagyon kevés babot raktam most bele mert a gyerekek annyira nem szeretik(ezert nem lett chilis sem).
2018. márc. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!